MONTIS Hotel&SPA

Nowoczesny hotel w cichym, spokojnym miejscu! MONTIS Hotel & SPA to obiekt położony w Poniatowej, małym, urokliwym miasteczku w całości otoczonym lasami, wypełnionym szeregiem zbiorników wodnych. Fantastyczne SPA będące główną atrakcją hotelu idealnie wpisuje się w dziewiczy krajobraz terenu. Wyjątkowa lokalizacja zachęca do spędzenia tu zarówno weekendu jak i całego urlopu. Dwa piętra hotelowe mieszczą […]

Hotel Dwa Księżyce

Hotel “DWA KSIĘŻYCE” położony jest tuż przy kazimierskiej promenadzie wiślanej, w odległości ok. 250 m od Rynku. Posiada przepiękny widok na kazimierską Farę, ruiny zamku oraz rzekę Wisłę. Na terenie obiektu znajduje się ogród oraz patio grillowe. Dogodna lokalizacja oraz wyjątkowe otoczenie sprawiają, że hotel nasz jest doskonałym miejscem do wypoczynku oraz spędzania wolnego czasu.

Hotel **** Pensjonat Kazimierski w Kazimierzu Dolnym

Nowoczesny obiekt w pełni harmonizujący z architekturą miasta. Położenie w sercu Kazimierza daje naszym gościom możliwość poczucia się częścią historii tego miejsca. Spacer brzegiem rzeki pozwoli obcować z urokliwym pejzażem doliny Wisły, a renesansowe kamieniczki zachwycą Państwa pięknem. Czarujący rynek jest otwarty na majestatyczny Kościół Farny oraz Górę Trzech Krzyży. Całość krajobrazu dopełniają zamek i […]

Hotel*** Villa Bohema

Wnętrza hotelu Villa Bohema, urządzone w angielskim stylu są zarazem eleganckie i przytulne. 17 ekskluzywnych i bardzo komfortowych pokoi i apartamentów, których niepowtarzalny klimat i wyjątkowy, stylowy wystrój, gwarantuje wypoczynek i spokojny sen, a rozciągające się z okien i tarasów widoki potrafią swym pięknem zachwycić każdego.

Hotel Wenus

Hotel** Wenus jest miejscem odpowiednim dla osób szukających hotelowych wygód z domową atmosferą. Jest tu 30 miejsc w przytulnych komfortowych wnętrzach. Pozwala to zapewnić gościom nie tylko intymność, ale i indywidualną obsługę na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem jest całodobowy bar.