Umożliwiamy Państwu zamówienie usługi przewodnika po Kazimierzu Dolnym. Jest to miasto pełne tajemnic, przeróżnych atrakcji, zabytków i urokliwych zakątków.

Ponadto, istnieje możliwość rezerwacji posiłku i noclegu w Kazimierzu nas Wisłą. Dla zainteresowanych szkół, możemy zorganizować kompleksową wycieczkę, bez żadnych dodatkowych opłat.

Energiczni przewodnicy z pasją gwarantują ciekawy sposób oprowadzania, oryginalne trasy, wycieczki rodzinne, gry miejskie, spacery z elementami interaktywnymi. Oferta dla turystów indywidualnych oraz firm, instytucji i biur turystycznych, które szukają dla swoich pracowników lub klientów nowych ciekawych rozwiązań.

Kompleksowo zorganizujemy Twój pobyt w Kazimierzu Dolnym, Puławach, Nałęczowie, czy Janowcu.  Obsługujemy zarówno grupy zorganizowane  jak i turystów indywidualnych. Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę.

Wszelkie zapytania odnośnie rezerwacji usługi przewodnika po Kazimierzu Dolnym, trasy zwiedzania Kazimierza Dolnego, biletów wstępu czy posiłku, proszę kierować poprzez formularz kontaktowy.

Nasi przewodnicy osobiście skontaktują się z Państwem mailowo bądź telefonicznie, po otrzymaniu zapytania. Po rezerwacji otrzymają Państwo w e-mailu dokument z ustaloną trasą zwiedzania Kazimierza Dolnego, godziną, miejscem spotkania i cennikiem biletów wstępu.