Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Przewodnik turystyczny po Kazimierzu Dolnym

Umożliwiamy Państwu zamówienie usługi przewodnika po Kazimierzu Dolnym. Jest to miasto pełne tajemnic, przeróżnych atrakcji, zabytków i urokliwych zakątków.

Ponadto, istnieje możliwość rezerwacji posiłku i noclegu w Kazimierzu nas Wisłą. Dla zainteresowanych szkół, możemy zorganizować kompleksową wycieczkę, bez żadnych dodatkowych opłat.

Energiczni przewodnicy z pasją gwarantują ciekawy sposób oprowadzania, oryginalne trasy, wycieczki rodzinne, gry miejskie, spacery z elementami interaktywnymi. Oferta dla turystów indywidualnych oraz firm, instytucji i biur turystycznych, które szukają dla swoich pracowników lub klientów nowych ciekawych rozwiązań.

Kompleksowo zorganizujemy Twój pobyt w Kazimierzu Dolnym, Puławach, Nałęczowie, czy Janowcu.  Obsługujemy zarówno grupy zorganizowane  jak i turystów indywidualnych. Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę.

    Wszelkie zapytania odnośnie rezerwacji usługi przewodnika po Kazimierzu Dolnym, trasy zwiedzania Kazimierza Dolnego, biletów wstępu czy posiłku, proszę kierować poprzez formularz kontaktowy.

    Nasi przewodnicy osobiście skontaktują się z Państwem mailowo bądź telefonicznie, po otrzymaniu zapytania. Po rezerwacji otrzymają Państwo w e-mailu dokument z ustaloną trasą zwiedzania Kazimierza Dolnego, godziną, miejscem spotkania i cennikiem biletów wstępu.