Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Bez kategorii

Kazimierz Dolny – Miasto Inspiracji shared a post

Kazimierz Dolny w zimowej szacie.

Kazimierz Dolny o każdej porze roku jest wyjątkowy i piękny. Zimą również zachwyca turystów. Warto więc zaplanować przyjazd w najbliższym czasie. Okazją jest Święto Trzech Króli przypadające w czwartek, dając mozliwość wydłużenia pobytu aż do niedzieli.

Coraz więcej spacerowiczów szuka w kazimierskich wąwozach pierwszych oznak wiosny ‍️‍️

Spacery wąwozami w śnieżnej scenerii to przyjemność połączona z tlenową terapią. Polecamy !

Można zamówić wyjątkową atrakcję jaką jest Nocne Zwiedzanie Kazimierza. To nie tylko wąwozy ale spacer po Kazimierzu noca z historiami znanymi i na nowo odkrytymi. Rezerwacje:

604 116 147 lub 660 156 419. Polecamy!

A może spacerek po Galeriach, których w Kazimierzu Dolny nie brakuje. Każdy znajdzie coś dla siebie a może wyjedzie z pamiatka.

Dla aktywnych jest bogata oferta narciarska. Stoki w Kazimierzu Dolnym , Rąblowie sa doskonale przygotowane do sezonu i polecaja liczne trasy narciarskie oraz szkolenie narciarskie dla dzieci i dorosłych.

W piątek, 27 lipca o godz. , Restauracja Bajgiel zaprasza na koncert DANCE OF…

Warto zaglądnąć do kazimierskich restauracji, które oferują pyszne dania kuchni regionalnej . Jednym z takich miejsc jest Restauracja Bajgiel , która poleca kuchnię polsko – żydowską z kazimierskich przepisów rodzinnych.

Słynne Bajgle Kazimierskie Jeremiego, Zalewajka Kazimierska, Czulent, Pascha czy Hamantasze przyciągaja od wielu lat smakoszy domowej kuchni w klimacie przedwojennego Kazimierza. Polecamy.!

Do zobaczenia w Kazimierzu Dolnym !!!

KAZIMIERZ DOLNY W OGNIU KAMPANII

Koniecznie zobaczcie relacje z wizyty Lubelskiej Ekipy Szymona Hołowni, oraz kandydata na Urząd Prezydenta – Pawła Tanajno , który przyjechał do naszego miasta kampanijnym Tanajno- busem.

Pierwsi na Rynku pojawili się wolontariusze ekipy Szymona którzy starając się o poparcie dla swojego Kandydata, rozdawali w niedzielę tak zwane Pakiety życia. To właśnie taki pakiet, po uzupełnieniu naszymi danymi medycznymi należy schować do lodówki. To po to aby w razie utraty przez was przytomności , ratujące was Pogotowie miało dostęp do kluczowych informacji medycznych

Inną formę miała wizyta Pawła Tanajno ze Strajku Przedsiębiorców.

Najpierw konferencja prasowa na Rynku a potem spacer ulicami miasta i rozmowy z przedsiębiorcami , artystami i przechodniami.

Zapraszamy na pierwszą w historii portalu kazimierzdolny24.pl relacje z obu wydarzeń

Co sądzicie, zgadzacie się z autorem tekstu?

Co sądzicie, zgadzacie się z autorem tekstu?

https://wiadomosci.wp.pl/zadeptana-dusza-kazimierza-jedzie-sie-po-gofra-a-nie-kupic-obraz-6399246622176897a Co sądzicie, zgadzacie się z autorem tekstu?Zadeptana dusza Kazimierza. Jedzie się po gofra, a nie kupić obrazNa rynku w Kazimierzu nie ma już malarzy. Nie ma dyskusji, które trwały do białego rana. Ale są gofry, lody i zimne piwo. Tłum, meleksy i plastikowe pamiątki za parę złotych. Pod tym wszystkim dusza, którą

Read More

Zaproszenie na Rodzinny Piknik z Muzeum – Kazimierz Dolny

Zaproszenie na Rodzinny Piknik z Muzeum – Kazimierz Dolny

https://kazimierzdolny24.pl/aktualnosci/zaproszenie-na-rodzinny-piknik-z-muzeum/Zaproszenie na Rodzinny Piknik z Muzeum – Kazimierz DolnyMuzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym serdecznie zaprasza w sobotę 18 maja br. na dziedziniec Pałacu Czartoryskich w Puławach / IUNG PIB na Rodzinny Piknik z Muzeum. Zaproszenie kierujemy do wszystkich dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W godz. 11:00 – 16:00 przewidzieliśmy wiele atrakc…

Read More

W tym roku mamy zimę w lecie :(

W tym roku mamy zimę w lecie :(

W tym roku mamy zimę w lecie 🙁 https://kazimierzdolny24.pl/artykuly/dreszcze-bolace-gardlo-bol-miesni-jak-walczyc-z-przeziebieniem/Dreszcze, bolące gardło, ból mięśni – jak walczyć z przeziębieniem? – Kazimierz DolnyPrzeziębienie jest infekcją wirusową, której objawy potrafią dać w kość. Podwyższona temperatura, dreszcze, bolące gardło, ból mięśni i stawów to symptomy typowe dla przeziębienia, ale występujące także przy grypie. Dlatego też walkę z infekcją wirusową…

Read More