piątek, 21 czerwca, 2024

Kazimierz Dolny w zimowej szacie.

Share

Kazimierz Dolny o każdej porze roku jest wyjątkowy i piękny. Zimą również zachwyca turystów. Warto więc zaplanować przyjazd w najbliższym czasie. Okazją jest Święto Trzech Króli przypadające w czwartek, dając mozliwość wydłużenia pobytu aż do niedzieli.

Coraz więcej spacerowiczów szuka w kazimierskich wąwozach pierwszych oznak wiosny ‍️‍️

Spacery wąwozami w śnieżnej scenerii to przyjemność połączona z tlenową terapią. Polecamy !

Można zamówić wyjątkową atrakcję jaką jest Nocne Zwiedzanie Kazimierza. To nie tylko wąwozy ale spacer po Kazimierzu noca z historiami znanymi i na nowo odkrytymi. Rezerwacje:

604 116 147 lub 660 156 419. Polecamy!

A może spacerek po Galeriach, których w Kazimierzu Dolny nie brakuje. Każdy znajdzie coś dla siebie a może wyjedzie z pamiatka.

Dla aktywnych jest bogata oferta narciarska. Stoki w Kazimierzu Dolnym , Rąblowie sa doskonale przygotowane do sezonu i polecaja liczne trasy narciarskie oraz szkolenie narciarskie dla dzieci i dorosłych.

W piątek, 27 lipca o godz. , Restauracja Bajgiel zaprasza na koncert DANCE OF…

Warto zaglądnąć do kazimierskich restauracji, które oferują pyszne dania kuchni regionalnej . Jednym z takich miejsc jest Restauracja Bajgiel , która poleca kuchnię polsko – żydowską z kazimierskich przepisów rodzinnych.

Słynne Bajgle Kazimierskie Jeremiego, Zalewajka Kazimierska, Czulent, Pascha czy Hamantasze przyciągaja od wielu lat smakoszy domowej kuchni w klimacie przedwojennego Kazimierza. Polecamy.!

Do zobaczenia w Kazimierzu Dolnym !!!

Zobacz także  X edycja Kazimiernikejszyn

Przeczytaj również

Inne aktualności