wtorek, 23 lipca, 2024

Zawody narciarskie – relacja foto

Share

Pierwsze rodzinne zawody narciarskie tego sezonu w Kazimierzu Dolnym już za nami. Organizatorami narciarskiej zabawy dla rodzin byli: Bełżyckie Towarzystwo Narciarskie, Licencjonowana Szkoła Narciarska PZN-SITN Kozlo-Ski oraz Stacja Narciarska Kazimierz.

Zawody narciarskieNa starcie zawodów w slalomie gigancie stanęło ponad 30 zawodników i zawodniczek w 7 kategoriach wiekowych. Dzieci, młodzież i dorośli za sprawą organizatorów przeżyli kilka godzin wspaniałej zabawy połączonej z rywalizacją sportową jak również z dniem Bezpiecznego Stoku – akcji Ogólnopolskiej organizowanej tym razem z Programem 1 Polskiego Radia w Kazimierzu Dolnym.

Zabawa przy muzyce z nagrodami i licznymi atrakcjami trwała od godziny 10 do 14. Warto było w ostatnim dniu stycznia przyjechać do Kazimierza Dolnego. Polskie Radio Lublin również odwiedziło nas rozmawiając tym razem o bezpieczeństwie na stokach narciarskich.

Jak było oglądnijmy na zdjęciach. Na kolejne zawody w Kazimierzu Dolnym zapraszamy pod koniec lutego. Szykujmy formę pod okiem instruktorów Szkoły Narciarskiej Kozlo-Ski Stacji Narciarskiej Kazimierz Dolny. Stacja Narciarska Kazimierz zaprasza snowboardzistów do zapoznania się z przygotowaną specjalnie dla nich nową trasą zjazdową!

Galeria zdjęć

Zobacz także  Holenderki królują w Kazimierzu Dolnym

Table of contents

Przeczytaj również

Inne aktualności