Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Magiczne Ogrody

 

SEKRETNY OGRÓD

W pobliżu Janowca nad Wisłą, wśród łąk, lasów i lessowych wąwozów, powstał rodzinny park tematyczny – Magiczne Ogrody. To pierwszy w Polsce park tematyczny zbudowany w oparciu o oryginalną historię. To opowieść o Czarodzieju Zoranie, twórcy ogrodu, przekazywana gościom przez ponad trzydzieści ruchomych figur.

Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów, wkraczamy do niezwykłego świata, zamieszkałego przez tajemnicze nieznane istoty. Wśród drzew, kwitnących tysięcy krzewów i kwiatów schronienie znalazły olbrzymie gąsienice, amoki, skrzaty Bulwiaki, wróżki Smużki, magiczne ptaki, psotliwe Mordowe i dzielne Krasnoludy.

Do krain, utrzymanych w klimacie baśni i fantasy, dotrzemy wędrując wśród szumiących wodospadów i strumieni, tysięcy pachnących róż. W przepięknej scenografii kilkuhektarowego ogrodu goście odkrywają place zabaw, miejsca wypoczynku i tajemnic. Każda z krain oferuje inne atrakcje, zaplanowane tak, by wspierały rozwój zmysłów i wyobraźni dziecka.

W parku znajduje się restauracja, cukiernia, kawiarnia, sklep z oryginalnymi pamiątkami. Ogród przystosowany jest do wizyt osób niepełnosprawnych (pojazdy) i niewidomych (tabliczki z napisami w języku Braille’a). Dla dzieci i rodzin przygotowano wygodne toalety, bezpieczne ścieżki, łąki i plaże. Parking Mieści kilkanaście autobusów i ponad 1000 samochodów.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *