Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Knajpa u Fryzjera w ogniu

Pożar w Knajpie u Fryzjera, jaki miał miejsce 31 grudnia pozostaje tematem nr 1 w Kazimierzu Dolnym. Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców wystosowało apel o pomoc dla dotkniętych tragedią.

                                                                                                  Kazimierz Dolny 02.01.2013 r.

Pożar Knajpy u Fryzjera w Kazimierzu Dolnym

Stanowisko Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców Kazimierza Dolnego

W dniu 31 grudnia 2012 roku miało miejsce zdarzenie, które dla mieszkańców Kazimierza Dolnego zawsze niesie smutek i troskę o poszkodowanych. Pożar Knajpy u Fryzjera sprawił, że zbliżający się Sylwester w tym roku dla wielu połączy się trwale z tym przykrym wspomnieniem.

Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców w Kazimierzu Dolnym na specjalnie zwołanym Zarządzie postanowiło wyrazić współczucie  właścicielom Knajpy u Fryzjera. Pożar stanowi żywioł w obliczu którego stajemy się często bezradni, mimo szybko przybyłej pomocy. Tragedia dotykająca przedsiębiorcę z „magicznego” miasteczka Kazimierza Dolnego, odbija się echem w całej Polsce, której bliskie były wieczorne spotkania przy muzyce klezmerskiej.

Zarząd Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców postanowił wystosować za sprawą prezentowanego stanowiska apel do wszystkich przedsiębiorców o stosowne wsparcie naszego kolegi. Apelujemy również do Pana Burmistrza i Rady Miejskiej o stosowne działania.

Zarząd Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców postanowił przeznaczyć z zebranych składek członkowskich kwotę 1000 zł dla Pana Roberta Sulkiewicza. Liczymy, że ta skromna kwota pozwoli Panu na poczucie, że nie jest Pan osamotniony w tym smutnym zdarzeniu.

                                                                       Z poważaniem

                           Zarząd Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców w Kazimierzu Dolnym

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *