Wszystkim miłośnikom Kazimierza Dolnego i narciarstwa przypominamy, że w miasteczku działa profesjonalna – licencjonowana…

Wszystkim miłośnikom Kazimierza Dolnego i narciarstwa przypominamy, że w miasteczku działa profesjonalna – licencjonowana Szkoła Narciarska PZN-SITN „Kozlo-Ski” z najlepiej przygotowaną kadrą z aktualnymi uprawnieniami instruktorskimi. Doświadczenie, profesjonalizm, bezpieczeństwo to dewizy Szkoły im. doc. dr Bronisława Haczkiewicza, twórcy wielu programów nauczania narciarstwa, wybitnego pedagoga, nauczyciela akademickiego – instruktora, odkrywcy Zieleńca. Szef Szkoły Andrzej Kozłowski to uczeń B. Haczkiewicza, jego akademicki współpracownik, związany długoletnią pracą zawodową z AWF Wrocław, obecnie popularyzujący narciarstwo na terenie Kazimierza Dolnego. Szkoła prowadzi nauczanie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Wszystkich chętnych do rozpoczęcia przygody narciarskiej już dzisiaj zapraszamy do kontaktu ze Szkołą. www.kozlowski24.pl 601-979 570 Andrzej Kozłowski.

Zobacz także  Znacie wszystkie legendy związane z Kazimierzem Dolnym? A może znacie legendy których nie ma…

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).