Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zapraszamy na BH Kazimierz Cup 2014 | 16-06-2014 r.

W dniach 21-22 czerwca 2014 r. w Kazimierzu Dolnym odbędzie się turniej Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej –  BH KAZIMIERZ CUP 2014. Impreza odbywa się w ramach cyklu European Beach Handball Tour, w zawodach wystartuje łącznie 13 ekip.

BH KAZIMIERZ CUP 2014Liczniej obsadzony jest turniej żeński, do którego zgłosiło się aż siedem zespołów. Faworytem rywalizacji jest żeńska ekipa Piotrkowianina, ale pozostałe ekipy – szczególnie te z Warszawy i Poznania – liczą na rewanż.

W turnieju męskim mamy sześć drużyn, wśród których także ekipa z Piotrkowa Trybunalskiego urasta do roli faworyta. Czy ktoś jej zagrozi? Przekonamy się już w najbliższy weekend. Gościem specjalnym turnieju będzie męska młodzieżowa reprezentacja Ukrainy w piłce ręcznej plażowej.

Zmaganiom zawodników towarzyszyć będzie szereg atrakcji przeznaczonych dla uczestników i osób odwiedzających turniej mających na celu promocję dyscypliny, propagowanie zdrowego stylu życia, integrację mieszkańców i turystów poprzez wspólną zabawę oraz aktywne formy wypoczynku i spędzania czasu wolnego.

W programie oprócz turnieju głównego odbędą się mecze pokazowe, zajęcia, gry i zabawy sportowe. Organizatorem turnieju jest lubelska firma BH SOLUTIONS. Turniej został objęty patronatem honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego Krzysztofa Hetmana oraz patronatem Burmistrza Kazimierza Dolnego Grzegorza Duni.

BH Kazimierz Cup 2014 – zgłoszone drużyny

DRUŻYNY ŻEŃSKIE:

1. BHT PIOTRKOWIANIN JUKO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

2. WARSZAWA SKŁAD

3. KS RED HOT CZILI BUK

4. REFLEX AZS AWF VOLKSWAGEN POZNAŃ

5. KPR RUCH CHORZÓW

6. RELAX AZS AWF WARSZAWA

7. BHT BYCZKI OLIMPIJCZYK KOWALEWO POMORSKIE

DRUŻYNY MĘSKIE:1. BHT PIOTRKOWIANIN JUKO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

2. HANDBALL 2013 KOSZALIN

3. BHT DAMY RADĘ INOWROCŁAW

4. BHT AUTO FORUM PETRA PŁOCK

5. BHT VAMBRESIA – REFLEX WĄBRZEŹNO

6. BHT ORŁY OLSZTYN

BH KAZIMIERZ CUP 2014: 21-22 czerwca 2014 r., Port Jachtowy w Kazimierzu Dolnym. Zapraszamy!

Zobacz także  X edycja Kazimiernikejszyn

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *