Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Domowe jedzenie na telefon – Ring Catering!

Codzienne przygotowanie posiłków dla całej rodziny to jeden z tych obowiązków, których osoba odpowiedzialna pozbyłaby się w pierwszej kolejności. Jeśli prowadzisz jednoosobowe gospodarstwo domowe, bez problemu zorganizujesz sobie coś do zjedzenia, ale obiad dla kilku osób wymaga sporo pracy. Gdyby rodzina częściej niż raz-dwa w tygodniu chciała stołować się na mieście, koszty byłyby ogromne. Zresztą gdyby singiel jadał wyłącznie „coś” – najczęściej byle co, także nie byłoby to najlepsze rozwiązanie.

 

Mała gastronomia to najpopularniejsze dania obiadowe, najczęściej tzw. jednogarnkowe, które z równą przyjemnością zjadamy na co dzień i od święta. Prym oczywiście wiodą wszelkiego rodzaju pierogi, uwielbiane przez dzieci i dorosłych. Obok tradycyjnych ruskich, z mięsem oraz kapustą i grzybami, a sezonowo także z owocami, puławski Ring Catering oferuje coraz częściej zamawiane pierogi z soczewicą oraz w wersji gyros. Gotowe dania garmażeryjne oraz zestawy obiadowe ratują życie zapracowanym rodzicom, kiedy dzień układa się tak, że naprawdę nikt nie ma czasu albo siły na gotowanie, a wszyscy domownicy marzą o ciepłym posiłku. Także osobom mieszkającym samotnie, którym nie opłaca się gotować wyłącznie dla siebie. Sprawdzone domowe dania, przygotowywane ze świeżych składników, zawsze tak samo smaczne to doskonałe rozwiązanie.

Mała gastronomia, duża odpowiedzialność

Oferując naszym klientom dania garmażeryjne mamy świadomość, że żywność przygotowywana poza domem musi być szczególnie starannie zweryfikowana pod względem jakości oraz bezpieczeństwa. Od samego początku naszej działalności dbamy o to, żeby klienci, którzy pierwszy raz korzystają z naszych usług nabrali przekonania, że warto do nas wrócić. Domowe jedzenie na telefon to rozsądna alternatywa dla stołowania się w brach szybkiej obsługi, fast foodach czy dla posiłków mrożonych. Utrzymanie zbilansowanej diety, kiedy ma się mało czasu na gotowanie nie jest łatwe. Korzystanie z usług Ring Catering w Puławach znacznie ułatwia to zadanie. Jeśli zamówimy domowe pierogi, kopytka, pyzy z mięsem czy kluski śląskie, możemy zjeść je w towarzystwie warzywnych dodatków albo zupy. Tak pomyślany posiłek to już pełnowartościowy obiad, który gwarantuje stosowną dawkę kalorii.

Zobacz także  Nowy Serwis Komputerowy w Puławach: Nowoczesne Rozwiązania dla Twoich Urządzeń

Mała gastronomia to duża odpowiedzialność za zdrowie ludzi, którzy stając się naszymi stałymi klientami znajdują miejsce godne zaufania i polecania. Jedzenie na telefon musi być smaczne, zawsze ciepłe i wyjątkowo smaczne, żeby szybko się nie znudziło. Nawet najlepsze pierogi z czasem mogą się przejeść, dlatego poszerzamy nasze menu o nietypowe smaki, żeby nasi stali klienci mieli duży wybór, a nowi nie mogli wyjść ze zdumienia, że stare dobre pierogi mogą występować w aż tylu odsłonach.

A raz na czas – pizza

Obok popularnych i lubianych domowych obiadów, w Ring Catering nabyć można najlepszą w Puławach i okolicy pizzę. Przygotowujemy ją na miejscu, z drożdżowego ciasta oraz świeżych dodatków. Receptura naszej pizzy to pilnie strzeżona tajemnica, dzięki której jesteśmy bezkonkurencyjni. Codzienne jedzenie pizzy na obiad oczywiście nie wchodzi w rachubę, ale z tego co zaobserwowaliśmy, część naszych stałych klientów wyznacza sobie jeden dzień w tygodniu i właśnie wtedy zamiast tradycyjnego obiadu, zamawia ulubioną pizzę. To bardzo pomysłowe rozwiązanie. Jeśli co dnia na stół trafiają dania mączne, mięsne bądź rybne, można w tygodniowym menu zrobić wyłom i np. piątek uczynić dniem pizzy.

Catering to nisza, którą staramy się jak najlepiej zagospodarować. W dużych aglomeracjach miejskich bardzo wielu ludzi korzysta z obiadów na telefon, z diety pudełkowej albo dań gotowych kupowanych w punktach garmażeryjnych. Dobre dania obiadowe kupowane poza domem to często jedyne ciepłe posiłki jakie jemy w ciągu dnia. Teraz także w mniejszych miejscowościach catering zaczyna cieszyć się dużym zainteresowaniem – domowe dania z dowozem do domu ułatwiają życie, cieszą podniebienie i utrzymują nasz stan zdrowie w górnej strefie stanów średnich.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *