20 lutego rozpoczyna się festiwal KAZIMIERNIKEJSZYN. Festiwal rozpoczyna się w piątek 20 lutego i zakończy się w niedzielę 22 lutego. Atrakcje czekające na zwiedzających: wystawy, warsztaty, wernisaże, spotkania z artystami i wiele innych.

Plan imprezy

Piątek 20 lutego

  • 15.59 Bitwa Śnieżkowa (Rynek)
  • 16.16 Interaktywna wystawa NANO „Obrazki do kolorowania” (Rynkowa)
  • 18.18 Wernisaż zdjęć Sylwestra Doraczyńskiego
  • KAZIMIERNIKEJSZYN 2014 (SARP czynne do niedzieli)
  • 18.30 Warsztaty Capoeira (Król Kazimierz)
  • 19.19 Wernisaż prac Michała Reszki (Art Loch)
  • 20.00 Kazimierskie Wieczory Biegowe (Rynek)
  • 20.20 Join Venture Soun System (Przystanek Korzeniowa)
  • 23.23 Ofrołdowy spacer wąwozowy z Paprodziadem (Przystanek Korzeniowa)

Sobota 21 lutego

  • 11.01 Bitwa Śniegowa (Rynek)
  • 11.11 Ofrołdowa wyprawa na imprezę na stok z Paprodziadem (Rynek)
  • 11.11 – 15.15 Impreza przebierana na stoku! Poprowadzą – Dziad Sergiusz, Mega Motyl i Mariusz Kałamaga!!! (Stacja Narciarska Kazimierz)
  • 12.00 Seans – Kino za Rogiem (KOKPiT)
  • 12.00 Biegaj ze Strażakami! – Bieg przyjaźni – Plebanka
  • 13.00 Warsztaty Capoeira (Zajazd Piastowski)
  • 13.13 Impreza Kasetowa i Rzeźby Śniegowe (Przystanek Dobra)
  • 15.15 Warsztaty z plecenia dreadów (Rynkowa)
  • 16.00 Seans – Kino za Rogiem (KOKPiT)
  • 16.00 Warsztaty Jogi (Zajazd Piastowski)
  • 18.00 Seans – Kino za Rogiem (KOKPiT)
  • 18.00 Ekstremalny spacer śladami dawnej stacji narciarskiej (Rynek)
  • 19.00 Koncert niespodzianka organizowany przez Nucleo De Capoeiragem Kazimierz – Art Loch
  • 20.20 Impreza w namiocie i ognisko – Audiopole (Re; Master i Tayler)

Spike (Break Da Funk Team), Variatt (Molesta)
Pedro Electro, BTV (Poziom Oz)…(Spichlerz PTTK)

Niedziela 22 lutego

  • 12.01 Bitwa Śniegowa (Rynek)
  • 12.11 PaproKarałoke (Rynkowa)
  • 12.12 Sanki z Orłami (Rynek)
  • 13.00 Warsztaty Capoeira (Zajazd Piastowski)
  • 14.00 Seans – Kino za Rogiem (KOKPiT)
  • 16.00 Warsztaty Jogi (Zajazd Piastowski)
  • 18.00 Spotkanie z autorami „Pismonosa” (Przystanek Dobra)
  • 20.20 Green Jesus (Przystanek Korzeniowa)
Zobacz także  Bartas Szymoniak - "człowiek orkiestra" po raz pierwszy w Kazimierzu Dolnym!

Do tego przez cały weekend

  • Narty, snowboard, sanki (Stacja Narciarska Kazimierz)
  • Kręgle, bilard, sauna (Folwark Walencja)
  • Zjazdy na dętkach, grzańce i muzyka regowa (Przystanek Korzeniowa)
  • Basen (Król Kazimierz, Villa Bohema)
  • Suna (Synagoga, Walencja, Bohema, Król Kazimierz, Kazimierzówka, Kazimierski…itd)
  • Polski Leń (Rynkowa)
  • Kuligi (Plebanka)
  • Trasy saneczkowe, spacerowe, ogniskowe (Plebanka, Kwaskowa, Korzeniowy, Lipowa Dolina, Kamieniołomy, Basia, Okale, Mięćmierz…)
  • Słuchowisko Jacka Johna (ArtLoch)
  • Sobota i niedziela od 11.00 świetlica i zajęć dla dzieci (KOKPiT)
  • Informacja, mapki, porady, pomoc, piwo (Rynkowa, Przystanek Dobra)
  • Zaprzyjaźnione pyszne jedzenie z rabatem (Artystyczna, Przystanek Korzeniowa, Akuku, U Fryzjera, Kuchnia i Wino…)

 

Organizator: Włodek Dembowski

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).