Perła Lubelszczyzny Kazimierz Dolny nad Wisłą staje się zimową atrakcją Polski ! To nie tylko urok kazimierskich wąwozów w zimowej oprawie, kamieniczki w Rynku czy świecąca gwiazda na wzgórzu Trzech Krzyży sprawiają, że właśnie o tej porze roku zaczyna coraz większa ilość turystów rezerwować miejsca pobytowe w tym miasteczku. Od kilku sezonów to również raj dla narciarzy. Zarówno dla amatorów jak i lubiących duże prędkości i trudniejsze warunki.

Hotele, pensjonaty, kwatery coraz częściej w swojej ofercie kuszą turystów bardzo ciekawymi propozycjami spędzenia czasu na nartach czy spacerach Nordic Walking właśnie w Kazimierzu Dolnym. Przykładem może być pięknie położony, nowoczesny a jednocześnie w kazimierskim klimacie *** Hotel Kazimierzówka, oferujący pakiet zimowy i ferie rodzinne zimą.  www.kazimierzowka.pl.

Podobną ofertę możemy odszukać w równie miłym miejscu jakim jest ***Villa Bohema www.villabohema.pl. Atrakcyjne pakiety cenowe z propozycjami wypoczynku zimowego.

Otwarty sezon narciarski już 8.XII. na Stacji Narciarskiej Kazimierz www.stacjakazimierz.pl sprawił, że stoki narciarskie zapełniły się od godzin porannych do późnego wieczora narciarzami z całej Polski. Ogólnopolskie Wiadomości TV 16 grudnia w głównym wydaniu po raz pierwszy w historii na mapie narciarskiej Polski polecało Kazimierz Dolny przeprowadzając relację i rozmowę z właścicielami Stacji Kazimierz. Jarek Jaszczyński i Marcin Świderski zachwalając warunki narciarskie potwierdzają opinie narciarzy odwiedzających Kazimierz Dolny.

… „to najlepsze trasy na Lubelszczyźnie, niesamowite wrażenia widokowe, pięknie położone i … wspaniała narciarska atmosfera” tak relacjonował Pan Marek z Warszawy, zapowiadając rodzinny przyjazd na ferie zimowe.

W licencjonowanej Szkole Narciarskiej PZN-SITN Kozlo-Ski www.kozlo-ski.pl, działającej na Stacji Kazimierz oprócz szkolenia narciarskiego w przygotowaniu liczne zawody narciarskie i zdobywanie kolejnych stopni narciarskich dla dzieci. Wspólnie z Tygodnikiem Powiśla Szkoła relacjonuje najciekawsze wydarzenia na stoku a w noworocznym losowaniu nagród wśród czytelników wylosowane będą pakiety darmowych lekcji narciarskich.

Zobacz także  Zima coraz bliżej. Czas na narty.

Czy żartobliwe określanie Kazimierza Dolnego  zimowym Davos Lubelszczyzny  będzie tylko żartem trzeba sprawdzić i przyjechać na zimowy wypoczynek.

Zapraszamy już w okresie Świąteczno-Noworocznym gwarantując, że wszystkie Hotele, Pensjonaty, Kwatery jak również Stacja Narciarska Kazimierz z licencjonowaną Szkołą Narciarską będą do Państwa dyspozycji z bogatą i ciekawą ofertą.

Galeria zdjęć

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).