Perła Lubelszczyzny Kazimierz Dolny nad Wisłą staje się zimową atrakcją Polski ! To nie tylko urok kazimierskich wąwozów w zimowej oprawie, kamieniczki w Rynku czy świecąca gwiazda na wzgórzu Trzech Krzyży sprawiają, że właśnie o tej porze roku zaczyna coraz większa ilość turystów rezerwować miejsca pobytowe w tym miasteczku. Od kilku sezonów to również raj dla narciarzy. Zarówno dla amatorów jak i lubiących duże prędkości i trudniejsze warunki.

Hotele, pensjonaty, kwatery coraz częściej w swojej ofercie kuszą turystów bardzo ciekawymi propozycjami spędzenia czasu na nartach czy spacerach Nordic Walking właśnie w Kazimierzu Dolnym. Przykładem może być pięknie położony, nowoczesny a jednocześnie w kazimierskim klimacie *** Hotel Kazimierzówka, oferujący pakiet zimowy i ferie rodzinne zimą.  www.kazimierzowka.pl.

Podobną ofertę możemy odszukać w równie miłym miejscu jakim jest ***Villa Bohema www.villabohema.pl. Atrakcyjne pakiety cenowe z propozycjami wypoczynku zimowego.

Otwarty sezon narciarski już 8.XII. na Stacji Narciarskiej Kazimierz www.stacjakazimierz.pl sprawił, że stoki narciarskie zapełniły się od godzin porannych do późnego wieczora narciarzami z całej Polski. Ogólnopolskie Wiadomości TV 16 grudnia w głównym wydaniu po raz pierwszy w historii na mapie narciarskiej Polski polecało Kazimierz Dolny przeprowadzając relację i rozmowę z właścicielami Stacji Kazimierz. Jarek Jaszczyński i Marcin Świderski zachwalając warunki narciarskie potwierdzają opinie narciarzy odwiedzających Kazimierz Dolny.

… „to najlepsze trasy na Lubelszczyźnie, niesamowite wrażenia widokowe, pięknie położone i … wspaniała narciarska atmosfera” tak relacjonował Pan Marek z Warszawy, zapowiadając rodzinny przyjazd na ferie zimowe.

W licencjonowanej Szkole Narciarskiej PZN-SITN Kozlo-Ski www.kozlo-ski.pl, działającej na Stacji Kazimierz oprócz szkolenia narciarskiego w przygotowaniu liczne zawody narciarskie i zdobywanie kolejnych stopni narciarskich dla dzieci. Wspólnie z Tygodnikiem Powiśla Szkoła relacjonuje najciekawsze wydarzenia na stoku a w noworocznym losowaniu nagród wśród czytelników wylosowane będą pakiety darmowych lekcji narciarskich.

Czy żartobliwe określanie Kazimierza Dolnego  zimowym Davos Lubelszczyzny  będzie tylko żartem trzeba sprawdzić i przyjechać na zimowy wypoczynek.

Zapraszamy już w okresie Świąteczno-Noworocznym gwarantując, że wszystkie Hotele, Pensjonaty, Kwatery jak również Stacja Narciarska Kazimierz z licencjonowaną Szkołą Narciarską będą do Państwa dyspozycji z bogatą i ciekawą ofertą.

Galeria zdjęć

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).