Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Stacja Narciarska Kazimierz otworzyła sezon 2012/2013

W Kazimierzu Dolnym sezon narciarski 2012/2013 otwarty! Goszcząca na stoku Panorama Lubelska relacjonowała na żywo pierwsze wrażenia i ślizgi narciarzy. Zachwyt wzbudzają nowo otwarte trasy zjazdowe z wyciągami.

Najdłuższa na lubelskich  stokach trasa to nie tylko 600 metrów zjazdu ale wspaniałe widoki na kazimierski przełom Wisły. Widok na odległość 20 km robi wrażenie. Do tego czyste powietrze  uzdrowiskowego kurortu sprawia, że narciarstwo właśnie tutaj to prawdziwy raj dla narciarzy.

Licencjonowana Szkoła Narciarska PZN-SITN „Kozlo-Ski” przeprowadziła pierwszy w sezonie rozruch narciarski, zapraszając do zabawy jeżdżących w tym dniu za darmo narciarzy. Właściciele Stacji Narciarskiej Kazimierz: Jarek Jaszczyński i Marcin Świderski zapewniali licznie przybyłych miłośników nart i snowboardu o pełnej gotowości do sezonu. Połączenie najdłuższej trasy z naszą sprawdzoną – 250 metrową, to dodatkowy  magnez zachęcający do szaleństw. Udostępniony zostanie w tym sezonie teren dla amatorów jazdy na tyczkach slalomowych. Dla dzieci i początkujących bardzo przyjazny wyciąg narciarski z łagodnym terenem już oczekuje z Instruktorami Szkoły „Kozlo-Ski” na pierwszych kursantów.

Pozostaje zaprosić do Kazimierza Dolnego i odwiedzin stron : www.kozlowski24.pl, www.kazimierzdoln24.pl, oraz www.stacjakazimierz.pl, gdzie znajdziecie Państwo telefony i potrzebne informacje.

Galeria zdjęć

Zobacz także  57. Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym. 22-25 czerwca.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *