sobota, 22 czerwca, 2024

Zima coraz bliżej. Czas na narty.

Share

Prognozy długoterminowe zapowiadają zbliżającą się zimę do Kazimierza Dolnego. Już w najbliższym czasie temperatury maja nocą spaść do – 8/10 a w dzień utrzymywać się na poziomie 4-5 stopni.To sprawia , że stoki narciarskie mogą rozpocząć naśnieżanie i w bardzo krótkim czasie doprowadzić do 50-60 cm pokrywy śnieżnej. Oznacza to początek białego szaleństwa na lubelskich stokach.

 

Ośrodek narciarsko-snowboardowy w Rąblowie posiada trasy o dł.160 m, 300 m, 420 m, oślą łączkę do nauki podstaw narciarstwa, karuzelę dla dzieci, wypożyczalnię sprzętu, serwis, gastronomię, pokoje gościnne. Stok jest zawsze doskonale przygotowany ratrakami.

Sztuczne oświetlenie pozwala na jazdę do późnych godzin wieczornych. Na terenie ośrodka działa Szkoła Narciarska.

 

Stacja Narciarska Kazimierz Dolny w Kazimierzu Dolnym proponuje narciarzom trasy o dł.: 590 m , 470 m, 250 m, 210 m , 110 m taśmowy wyciąg dla dzieci. Wypożyczalnia sprzętu, gastronomia . Możliwość wynajęcia domku z pokojami noclegowymi. Na terenie Stacji działa Szkółka Narciarska. Stoki ratrakowane i oświetlone.

 

Stok Narciarski Parchatka w Parchatce to trzy trasy o dł.: 420m, 420m , 80m . Na terenie stoku całoroczna Karczma, Bar, Noclegi. Stok oświetlony i ratrakowany. Do dyspozycji narciarzy wypożyczalnia sprzętu , Szkoła Narciarska.

Zobacz także  Kazimierski Festiwal Wina 2024

Przeczytaj również

Inne aktualności