Szukając atrakcyjnych i ciekawych miejsc na pobyt w Kazimierzu Dolnym warto zapoznać się z ofertą Zajazdu Piastowskiego. Ten trzy gwiazdkowy hotel usytuowany jest w zacisznym i spokojnym miejscu nadwiślańskiego miasteczka. Zajazd Piastowski to rodzinne zarządzanie, którego efektem jest ogromna popularność oraz liczne grono turystów odwiedzających ten hotel. W najbliższym czasie właściciel pan Leszek Tomaszewski obchodzić będzie kolejną okrągłą 20 rocznicę otwarcia Zajazdu.

Na ofertę turystyczną składają się nie tylko komfortowe, przytulne pokoje hotelowe, wyśmienita kuchnia lecz ciągle wzbogacana propozycja wypoczynkowa.

Dla miłośników aktywnych form  czeka jedyny w regionie kort tenisowy ze sztuczną nawierzchnią trawiastą i sztucznym oświetleniem. Nocny klub Baszta to miejsce dla relaksu muzycznego z możliwością wytańczenia się do białego rana. Regenerację sił zapewnia mini SPA, grota solna, oraz basen z krystaliczną wodą.

Zajazd Piastowski zapewnia organizację imprez zarówno o charakterze rodzinnym (wesela, spotkania, uroczystości) jak i profesjonalnych konferencji czy zjazdów. Jest organizatorem ciekawych koncertów muzycznych, współpracując z Zarządem Miasta aktywnie uczestniczy w imprezach organizowanych dla turystów.

Kilkudniowy pobyt w Hotelu Zajazd Piastowski, biorąc pod uwagę ofertę, atrakcyjne ceny, to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Zbliżający się okres Euro 2012 i Olimpiady w Londynie sprawia, że to miejsce pozwoli na komfortowy relaks, zwiedzanie, jak również oglądanie relacji z tych imprez. Pozostaje serdecznie zaprosić do Kazimierza Dolnego i Hotelu Zajazd Piastowski.

szczegóły oferty na: www.zajazdpiastowski.pl

Galeria zdjęć

Zobacz także  Eko-Peleton w Kazimierzu Dolnym

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).