Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zajazd Piastowski w Kazimierzu Dolnym

Szukając atrakcyjnych i ciekawych miejsc na pobyt w Kazimierzu Dolnym warto zapoznać się z ofertą Zajazdu Piastowskiego. Ten trzy gwiazdkowy hotel usytuowany jest w zacisznym i spokojnym miejscu nadwiślańskiego miasteczka. Zajazd Piastowski to rodzinne zarządzanie, którego efektem jest ogromna popularność oraz liczne grono turystów odwiedzających ten hotel. W najbliższym czasie właściciel pan Leszek Tomaszewski obchodzić będzie kolejną okrągłą 20 rocznicę otwarcia Zajazdu.

Na ofertę turystyczną składają się nie tylko komfortowe, przytulne pokoje hotelowe, wyśmienita kuchnia lecz ciągle wzbogacana propozycja wypoczynkowa.

Dla miłośników aktywnych form  czeka jedyny w regionie kort tenisowy ze sztuczną nawierzchnią trawiastą i sztucznym oświetleniem. Nocny klub Baszta to miejsce dla relaksu muzycznego z możliwością wytańczenia się do białego rana. Regenerację sił zapewnia mini SPA, grota solna, oraz basen z krystaliczną wodą.

Zajazd Piastowski zapewnia organizację imprez zarówno o charakterze rodzinnym (wesela, spotkania, uroczystości) jak i profesjonalnych konferencji czy zjazdów. Jest organizatorem ciekawych koncertów muzycznych, współpracując z Zarządem Miasta aktywnie uczestniczy w imprezach organizowanych dla turystów.

Kilkudniowy pobyt w Hotelu Zajazd Piastowski, biorąc pod uwagę ofertę, atrakcyjne ceny, to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Zbliżający się okres Euro 2012 i Olimpiady w Londynie sprawia, że to miejsce pozwoli na komfortowy relaks, zwiedzanie, jak również oglądanie relacji z tych imprez. Pozostaje serdecznie zaprosić do Kazimierza Dolnego i Hotelu Zajazd Piastowski.

szczegóły oferty na: www.zajazdpiastowski.pl

Galeria zdjęć

Zobacz także  57. Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym. 22-25 czerwca.

1 Comment

  • Niestety w/ w opis nijak się ma do rzeczywistości. Śniadanie w weekend owszem b.dobre , niestety od poniedziałku do piątku żenujące- 2 parówki lub jajecznica z 2 jajek na 2 dorosłe osoby, kilka plasterków wędliny, 1 małe masełko, pół pomidora na 2 osoby, herbata. Ani owoców,ani sałatki, kawy też nie ma, żadnego soku.. Za 200 złotych …..!!!??? Nie polecam

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *