czwartek, 20 czerwca, 2024

Turniej Purpurowej Róży w Magicznych Ogrodach

Share

Od poniedziałku 24 lipca do soboty 29 lipca w Magicznych Ogrodach odbędą się wyjątkowe pojedynki i pokazy!

Król Eryk ogłasza Turniej Purpurowej Róży! Do pojedynku staną staną Rycerze Zorana dowodzeni przez Króla Eryka oraz Bestie Araga, którym przewodzi Alatus Mortis! Drużyny zmierzą się w turniejach pieszych i konnych, a także w wyjątkowych walkach na kruszenie kopii!

Przez cały tydzień czeka na Was mnóstwo atrakcji i zabaw!

 

Plan Turnieju Purpurowej Róży:

Przez cały tydzień w Krasnoludzkim Grodzie, o każdej równej godzinie, będziecie mogli przejść szkolenie na dzielnego krasnoludzkiego wojownika! Nauczycie się władać mieczem i tarczą, aby później stanąć na Polu Turniejowym i sprawdzić swoje umiejętności w prawdziwej walce!

Od poniedziałku do środy:

O godzinie 12:00 i 16:00 na Polu Turniejowym będą odbywać się pojedynki pomiędzy Rycerzami Zorana i Bestiami Araga!

Od czwartku do soboty:

O godzinie 12:00 i 15:00 na Polu Turniejowym będą odbywać się walki Rycerzy Zorana i Bestii Araga.

O godzinie 13:30 odbędą się niesamowite pokazy walk turniejowych na koniach. Będziecie świadkami m.in. cięcia mieczem smoczych głów, strzelania z łuku do ruchomego celu, uderzania kopią w tarcze oraz zbierania pierścieni kopią!

Także i Wy będziecie mogli spróbować swoich sił w specjalnych rycerskich zabawach.

O godzinie 16:00 nastąpi wydarzenie, które musicie zobaczyć – wyjątkowy Turniej Konny Joust – kruszenia kopii! Naprzeciw siebie staną Thorod Eraptor – Dowódca Straży Królewskiej, oraz sam Alatus Mortis. To wyjątkowe widowisko będziecie mogli oglądać tylko w Magicznych Ogrodach!

Do zobaczenia w świecie baśni!

Zobacz także  X edycja Kazimiernikejszyn
Agnieszka Stelmach
Witam! Nazywam się Agnieszka Stelmach. Przez wiele lat pracowałam jako kierownik i redaktor naczelny działu informacji w spółce Akpa Polska Press, krajowym liderze w zakresie informacji o programach telewizyjnych dostępnych w Polsce, największej prywatnej agencji informacyjnej i fotograficznej założonej w 1994 roku w Warszawie. Moim zadaniem było koordynowanie pracy zespołu redakcyjnego, pisanie artykułów o tematyce filmowej, tworzenie i redagowanie recenzji na temat filmów fabularnych, dokumentalnych i widowisk artystycznych emitowanych w telewizji polskiej oraz tworzenie relacji z imprez muzycznych i filmowych. W kwietniu ubiegłego roku wyprowadziłam się ze stolicy i na stałe zamieszkałam w pięknej miejscowości pod Kazimierzem Dolnym. Przyjeżdżałam tutaj od 20 lat i wreszcie osiadłam na stałe! Magiczny Kazimierz Dolny jest moim ukochanym miejscem na ziemi! Dużo o nim piszę, dużo o nim czytam i niemal codziennie spaceruję po brukowanych uliczkach, utrwalając urodę miasteczkach na fotografiach. Kazimierz Dolny to niekończące się źródło moich inspiracji, pomysłów i fascynacji. Chętnie podzielę się nimi z innymi osobami, które chciałyby lepiej poznać Kazimierz Dolny i jego piękne okolice.

Przeczytaj również

Inne aktualności