Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Teatr w Kazimierzu Dolnym

Pomysł na Teatr w Kazimierzu Dolnym wydaje się strzałem w „10”. Za sprawą Maćka Wolińskiego z Alchemi – Siedliska Lubicz oraz Tomasza Zontka z Natura Park Linowy już w dniach 23, 24, 25 czerwca na terenie Siedliska Lubicz rozpoczną się w godzinach wieczornych (21.00) przedstawienia teatralne. Poezja mówiona, śpiewana, monologi, skecze zaprowadzą widzów w świat Świętojańskiej Nocy Poetów.

Jak mówi pomysłodawca Maciej Woliński (aktor, artysta-malarz) ma to być namiastka kazimierskiej Piwnicy Pod Baranami. To nie koniec propozycji Pana Macieja na lato 2011 w Kazimierzu i Alchemii Lubicz. Już w najbliższym czasie rusza festiwal pszczelarski i koncert kapeli góralskiej (w ramach trwania festiwalu kapel ludowych) oraz potańcówki w przepięknym otoczeniu Siedliska.

Dla dzieci szykuje Pan Maciej ciekawe warsztaty aktorsko-malarskie. O wszystkim będziemy z przyjemnością Państwa informować.

Równocześnie zapraszamy do zamieszczania całkowicie za darmo w portalu KazimierzDolny24.pl informacji o imprezach i propozycjach Państwa obiektów.

Telefon redakcyjny do dyspozycji: 695 185 914

Galeria zdjęć

Zobacz także  Co robić w Kazimierzu Dolnym? 5 atrakcji

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *