sobota, 22 czerwca, 2024

Sylwestrowe nocne zwiedzanie Kazimierza Dolnego

Share

Niezwykła atrakcja dla tych wszystkich, którzy spędzają Sylwestra w Kazimierzu Dolnym, a przy okazji chcą zwiedzić nasze miasteczko.

W czasie intrygującej i nieco tajemniczej wycieczki usłyszymy wiele ciekawych opowieści o zabytkach, królach i pięknych kobietach. Poznamy historię słynnych kazimierskich budowli, pojedziemy ekobusikami na kirkut i do Wąwozu Korzeniowego, gdzie wejdziemy z płonącymi pochodniami. Dorośli uczestnicy wyprawy dostaną łyk kazimierskiego eliksiru, który przyniesie im szczęście i wszelką pomyślność w Nowym Roku.

Spotykamy się 31 grudnia o godz. 16.00 przy Studni na Rynku

Cena 45 zł/dorośli, 25 zł/młodzież

rezerwacje: tel. 604116147

Wąwozy w Kazimierzu Dolnym
zwiedzanie wąwozu
Zobacz także  Kazimierski Festiwal Literacki „Słowa mają moc”
Agnieszka Stelmach
Witam! Nazywam się Agnieszka Stelmach. Przez wiele lat pracowałam jako kierownik i redaktor naczelny działu informacji w spółce Akpa Polska Press, krajowym liderze w zakresie informacji o programach telewizyjnych dostępnych w Polsce, największej prywatnej agencji informacyjnej i fotograficznej założonej w 1994 roku w Warszawie. Moim zadaniem było koordynowanie pracy zespołu redakcyjnego, pisanie artykułów o tematyce filmowej, tworzenie i redagowanie recenzji na temat filmów fabularnych, dokumentalnych i widowisk artystycznych emitowanych w telewizji polskiej oraz tworzenie relacji z imprez muzycznych i filmowych. W kwietniu ubiegłego roku wyprowadziłam się ze stolicy i na stałe zamieszkałam w pięknej miejscowości pod Kazimierzem Dolnym. Przyjeżdżałam tutaj od 20 lat i wreszcie osiadłam na stałe! Magiczny Kazimierz Dolny jest moim ukochanym miejscem na ziemi! Dużo o nim piszę, dużo o nim czytam i niemal codziennie spaceruję po brukowanych uliczkach, utrwalając urodę miasteczkach na fotografiach. Kazimierz Dolny to niekończące się źródło moich inspiracji, pomysłów i fascynacji. Chętnie podzielę się nimi z innymi osobami, które chciałyby lepiej poznać Kazimierz Dolny i jego piękne okolice.

Przeczytaj również

Inne aktualności