wtorek, 23 lipca, 2024

Święto Piernika w Piekarni Sarzyński

Share

W najbliższy weekend, 8 i 9 grudnia, kazimierska Piekarnia Sarzyński zaprasza na Święto Piernika

Organizatorzy kazimierskiego Święta Piernika twierdzą, że ta impreza to już ich tradycja! Co roku, miłośnicy pierników spotykają się w Piekarni Sarzyński, aby skosztować wspaniałych wypieków i napojów z nutką piernika. Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję nauczyć się własnoręcznie dekorować piernikowe wypieki i pierniczki na choinkę Po raz pierwszy odbędą się także warsztaty dla dorosłych. Słodki i pełen emocji dzień zakończy koncert „Nauczmy się żyć obok siebie” w wykonaniu kazimierskiego kontratenora Wojtka Bochry.

 Program:

8 grudnia

11:00 Warsztaty dekorowania pierników dla dzieci
13:00 Warsztaty dekorowania pierników dla dzieci
15:00 Warsztaty dekorowania pierników dla dorosłych
19:00 Koncert świąteczny Wojtka Bochry

9 grudnia

11:00 Warsztaty dekorowania pierników i minichatek dla dzieci
13:00 Warsztaty dekorowania pierników i minichatek dla dzieci

Koszt warsztatów dla dzieci 30zł, dla dorosłych 90 zł. Zgłoszenia art@sarzynski.com.pl. Liczba miejsc ograniczona. Bilet na koncert 20 zł.

Zapraszamy!

Zobacz także  Skrzydła nad Kazimierzem 2024
Agnieszka Stelmach
Witam! Nazywam się Agnieszka Stelmach. Przez wiele lat pracowałam jako kierownik i redaktor naczelny działu informacji w spółce Akpa Polska Press, krajowym liderze w zakresie informacji o programach telewizyjnych dostępnych w Polsce, największej prywatnej agencji informacyjnej i fotograficznej założonej w 1994 roku w Warszawie. Moim zadaniem było koordynowanie pracy zespołu redakcyjnego, pisanie artykułów o tematyce filmowej, tworzenie i redagowanie recenzji na temat filmów fabularnych, dokumentalnych i widowisk artystycznych emitowanych w telewizji polskiej oraz tworzenie relacji z imprez muzycznych i filmowych. W kwietniu ubiegłego roku wyprowadziłam się ze stolicy i na stałe zamieszkałam w pięknej miejscowości pod Kazimierzem Dolnym. Przyjeżdżałam tutaj od 20 lat i wreszcie osiadłam na stałe! Magiczny Kazimierz Dolny jest moim ukochanym miejscem na ziemi! Dużo o nim piszę, dużo o nim czytam i niemal codziennie spaceruję po brukowanych uliczkach, utrwalając urodę miasteczkach na fotografiach. Kazimierz Dolny to niekończące się źródło moich inspiracji, pomysłów i fascynacji. Chętnie podzielę się nimi z innymi osobami, które chciałyby lepiej poznać Kazimierz Dolny i jego piękne okolice.

Przeczytaj również

Inne aktualności