Boże Narodzenie to najpiękniejsze, spokojne i szczęśliwe chwile spędzone w rodzinnym gronie. Ten wyjątkowy czas warto spędzić w Kazimierzu Dolnym, który zimą jest wyjątkowo zachwycający. Kazimierskie pensjonaty i hotele mają dla gości interesujące i pełne niespodzianek propozycje spędzenia świąt Bożego Narodzenia. Uroczysta Wigilia, tradycyjne potrawy i świąteczna atmosfera to tylko niektóre z nich. Zimowe spacery, kuligi, szaleństwa na łyżwach lub na stoku narciarskim pomogą pozbyć się zbędnych „poświątecznych” kilogramów i pozwolą wrócić do formy. Otulony białym puchem Kazimierz Dolny to idealne miejsce do spędzenia rodzinnych, szczęśliwych i magicznych świąt Bożego Narodzenia!

Od kilku lat rodzinne pobyty świąteczne są organizowane w Hotelu Folwark Walencja. Bardzo istotną rolę odgrywa tutaj wykwintna kuchnia, nastrojowe kolędy i świąteczne niespodzianki – czyli wszystko, co najlepsze w Bożym Narodzeniu. Świąteczny pakiet pobytowy obejmuje wypoczynek od 22 do 26 grudnia. W tym czasie na gości czeka wiele niespodzianek m.in. malowanie bombek, ognisko ze staropolskim poczęstunkiem i oczywiście tradycyjna wieczerza wigilijna.

W Pensjonacie Kazimierskim szykują się święta w atmosferze pełnej magii, miłości i świątecznych zapachów.” Pakiet świąteczny (24-26 grudnia 2018) obejmuje m.in. tradycyjną wieczerzę wigilijną, możliwość wspólnego wyjścia na pasterkę do kazimierskiej fary, bożonarodzeniowe biesiadowanie i obfite śniadanie w dzień św. Szczepana.

W Hotelu Dwa Księżyce  przygotowano kilka wariantów pobytowych – od 4 do 7 dni.  Na gości czeka kulig lub – w zależności od warunków atmosferycznych – przejażdżka bryczką, biesiada oraz wigilia z tradycyjnymi daniami i kolędowanie przy choince. Kulminacją wieczoru będzie wizyta św. Mikołaja. Podczas pobytu będzie można także skorzystać z dodatkowych usług w postaci wyjazdu na pobliskie stoki narciarskie oraz masaży.

W Gościńcu Basia dostępne są trzy warianty pobytowe -6, 7 lub 8 dniowy. Obejmują one noclegi w pokoju z łazienką, pożywne śniadania w formie bufetu, obiadokolacje oraz uroczystą kolację wigilijną. Właściciele obiektu organizują pobyty świąteczne od dwudziestu lat, co gwarantuje ich wysoką jakość.

Zobacz także  Kazimierski Noworoczny Festiwal Organowy

Ośrodek Kwaskowa.pl zaprasza w dniach 23- 26 grudnia 2018.  Wśród atrakcji m.in. kulig lub przejażdżka bryczką, ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz zwiedzanie miasta z „endemicznymi” przewodnikiem. Wieczorami na gości czekać będzie rozpalony kominek.

Decydując się na spędzenie świąt w malowniczym Kazimierzu Dolnym warto wziąć pod uwagę domy do wynajęcia. Jednym z nich jest stuletnia wiejska chata (ze wszystkimi wygodami) oraz zabytkowy dworek Rajchertówka.

To tylko nieliczne propozycje z bardzo bogatej oferty świątecznej tutejszych, hoteli, pensjonatów i obiektów wypoczynkowych.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).