Boże Narodzenie to najpiękniejsze, spokojne i szczęśliwe chwile spędzone w rodzinnym gronie. Ten wyjątkowy czas warto spędzić w Kazimierzu Dolnym, który zimą jest wyjątkowo zachwycający. Kazimierskie pensjonaty i hotele mają dla gości interesujące i pełne niespodzianek propozycje spędzenia świąt Bożego Narodzenia. Uroczysta Wigilia, tradycyjne potrawy i świąteczna atmosfera to tylko niektóre z nich. Zimowe spacery, kuligi, szaleństwa na łyżwach lub na stoku narciarskim pomogą pozbyć się zbędnych „poświątecznych” kilogramów i pozwolą wrócić do formy. Otulony białym puchem Kazimierz Dolny to idealne miejsce do spędzenia rodzinnych, szczęśliwych i magicznych świąt Bożego Narodzenia!

Od kilku lat rodzinne pobyty świąteczne są organizowane w Hotelu Folwark Walencja. Bardzo istotną rolę odgrywa tutaj wykwintna kuchnia, nastrojowe kolędy i świąteczne niespodzianki – czyli wszystko, co najlepsze w Bożym Narodzeniu. Świąteczny pakiet pobytowy obejmuje wypoczynek od 22 do 26 grudnia. W tym czasie na gości czeka wiele niespodzianek m.in. malowanie bombek, ognisko ze staropolskim poczęstunkiem i oczywiście tradycyjna wieczerza wigilijna.

W Pensjonacie Kazimierskim szykują się święta w atmosferze pełnej magii, miłości i świątecznych zapachów.” Pakiet świąteczny (24-26 grudnia 2018) obejmuje m.in. tradycyjną wieczerzę wigilijną, możliwość wspólnego wyjścia na pasterkę do kazimierskiej fary, bożonarodzeniowe biesiadowanie i obfite śniadanie w dzień św. Szczepana.

W Hotelu Dwa Księżyce  przygotowano kilka wariantów pobytowych – od 4 do 7 dni.  Na gości czeka kulig lub – w zależności od warunków atmosferycznych – przejażdżka bryczką, biesiada oraz wigilia z tradycyjnymi daniami i kolędowanie przy choince. Kulminacją wieczoru będzie wizyta św. Mikołaja. Podczas pobytu będzie można także skorzystać z dodatkowych usług w postaci wyjazdu na pobliskie stoki narciarskie oraz masaży.

W Gościńcu Basia dostępne są trzy warianty pobytowe -6, 7 lub 8 dniowy. Obejmują one noclegi w pokoju z łazienką, pożywne śniadania w formie bufetu, obiadokolacje oraz uroczystą kolację wigilijną. Właściciele obiektu organizują pobyty świąteczne od dwudziestu lat, co gwarantuje ich wysoką jakość.

Zobacz także  Kabaret Młodych Panów na kazimierskim Zamku

Ośrodek Kwaskowa.pl zaprasza w dniach 23- 26 grudnia 2018.  Wśród atrakcji m.in. kulig lub przejażdżka bryczką, ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz zwiedzanie miasta z „endemicznymi” przewodnikiem. Wieczorami na gości czekać będzie rozpalony kominek.

Decydując się na spędzenie świąt w malowniczym Kazimierzu Dolnym warto wziąć pod uwagę domy do wynajęcia. Jednym z nich jest stuletnia wiejska chata (ze wszystkimi wygodami) oraz zabytkowy dworek Rajchertówka.

To tylko nieliczne propozycje z bardzo bogatej oferty świątecznej tutejszych, hoteli, pensjonatów i obiektów wypoczynkowych.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).