Notice: Undefined index: file in /home/kazimier/domains/kazimierzdolny24.pl/public_html/wp-includes/media.php on line 1558

Notice: Undefined index: file in /home/kazimier/domains/kazimierzdolny24.pl/public_html/wp-includes/media.php on line 1574

Serdecznie zapraszamy do udziału w „Sprzątaniu Kazimierza”. Włączyć się może każdy. Cel jest jeden: zebrać śmieci, które szpecą wąwozy, punkty widokowe i ścieżki spacerowe na terenie Miasta i Gminy.

15 kwietnia 2023

godz. 11:00 – Zbiórka na kazimierskim Rynku, tuż przy studni (tam podzielimy się na zespoły oraz rozdamy worki i rękawice)
godz. 15:00 – Ognisko w Porcie Jachtowym dla uczestników sprzątania

Zapraszamy mieszkańców miasta i gminy Kazimierz Dolny oraz wszystkich chętnych do udziału w kolejnej społecznej akcji sprzątania Miasteczka. Jak co roku sprzątać będziemy najpiękniejsze, a co za tym idzie, najczęściej odwiedzane zakątki Kazimierza.
Akcje zbierania śmieci odbywają się regularnie co roku i oparte są na pracy społecznej wolontariuszy, którzy swój wolny czas decydują się poświęcić właśnie na sprzątanie. Poza najpopularniejszymi wąwozami porządkowano już koryto rzeki Grodarz, teren kamieniołomu czy ruiny zamku w Bochotnicy. Tak więc każde ręce do pracy są mile widziane i teraz. Zadbajmy o nasz Kazimierz!

Zobacz także  Agnieszka Chylińska w Kazimierzu Dolnym - koncert

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).