Nie spodziewaliśmy się tak długiego sezonu narciarskiego w Kazimierzu Dolnym. Po 4-ch miesiącach możemy chować narty i deski. Nie na długo, bo już w październiku i listopadzie szykujemy wyjazdy do Włoch i Austrii na pierwsze ślizgi w kolejnym sezonie.

Dziękujemy wszystkim sympatykom Szkoły Narciarskiej „Kozlo-Ski” za wspólnie spędzony czas na Stacji Narciarskiej Kazimierz. Tegoroczny długi sezon był wyjątkowy. Nowo otwarte trasy zjazdowe, kolejny wyciąg orczykowy sprawiły prawdziwe oblężenie Stacji Kazimierz. To wyjątkowe miejsce mówią narciarze odwiedzający Kazimierz Dolny. Namiastka „prawdziwych gór”, piękne pejzaże, wyjątkowy mikroklimat. Doskonale przygotowane trasy to „raj” dla narciarzy i snowboardzistów. Tych drugich w tym sezonie gościliśmy wyjątkowo dużo. Sprawiła to nowa 600 metrowa trasa, ciekawie ukształtowana i doskonała zarówno do nauki jak i doskonalenia umiejętności.

W nowym sezonie ma zwiększyć się jeszcze bardziej atrakcyjność Stacji Narciarskiej Kazimierz. Nowa – jeszcze dłuższa trasa zjazdowa, narciarskie przedszkole Szkoły Narciarskiej Kozlo-Ski, nowy wyciąg. O wszystkich zmianach będziemy informować już dzisiaj zapraszając do odwiedzania Kazimierza Dolnego – lubelskiej stolicy narciarstwa zjazdowego i snowboardu.

Zobacz także  Wernisaż wystawy Ludzieńkowie Dariusza Twardocha

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).