Serial „W rytmie serca” został nominowany do prestiżowej nagrody Telekamery 2019 r. Produkcja walczy o statuetkę dla najlepszego serialu – w plebiscycie, który już od ponad 20 lat organizuje redakcja „Tele Tygodnia”.

Od blisko dwóch lat widzowie Polsatu przenoszą się w niedzielne wieczory do Kazimierza Dolnego, by na tle Miasteczka śledzić losy doktora Adama Żmudy (Mateusz Damięcki), jego uroczej ukochanej Marii (Barbara Kurdej-Szatan) oraz charyzmatycznego doktora Zycha (Piotr Fronczewski).
Zapraszamy Państwa do głosowania na nasz kazimierski serial. Można to zrobić za darmo na stronie www.telekamery.pl lub wysyłając SMS o treści TK.C5 na numer 7265 (koszt 2,46 zł z VAT). Z jednego numeru telefonu można głosować tylko raz. Plebiscyt potrwa do 7 lutego.

„W rytmie serca” – to polski serial obyczajowy w reżyserii Piotra Wereśniaka, emitowany od 10.09.2017 w telewizji Polsat (ndz. 20:00).
Obsada: Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Borys Wiciński, Maria Dębska, Piotr Fronczewski, Piotr Polk, Magdalena Kumorek, Filip Bobek, Kamil Kula, Dariusz Toczek, Elżbieta Romanowska, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski

Akcja serialu rozgrywa się w Kazimierzu Dolnym i opowiada o losach doktora Adama Żmudy, utalentowanego chirurga, który jest tzw. „lekarzem z powołania”. Walczy do upadłego o zdrowie swoich pacjentów i robi wszystko, aby im pomóc, często wpadając przez w kłopoty.
W serialu splatają się losy i problemy różnych pacjentów oraz lekarzy i pielęgniarek, ale jest też miejsce na miłość, zazdrość, konkurencję, zagadki kryminalne i skandale obyczajowe. W opowiadane w odcinkach historie uwikłani są medycy, często wspierani przez lokalną policję. Za każdym razem bohaterowie serialu pomagają

Zobacz także  Cmentarz parafialny św. Jana w Kazimierzu Dolnym

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).