Stacja Narciarska Kazimierz zaprasza narciarzy, snowboardzistów również wieczorową porą. Czynna do godziny 22.oo, pięknie oświetlona z nową najdłuższą i bardzo atrakcyjną 600 metrowa trasą zjazdową przyciąga sporą ilość miłośników białego szaleństwa.

Nie można nie wspomnieć o Restauracji Stacji Kazimierz, której hitem sezonu będzie Pizza Narciarska z pieca. Na zakończenie jazdy to doskonały wybór. Dla potrzebujących rozgrzania serwowane wino na gorąco uzupełnia świetny nastrój jaki panuje na Stacji Narciarskiej Kazimierz.

Mówiąc o jakości tras narciarskich Stacji Kazimierz szef licencjonowanej Szkoły Narciarskiej PZN-SITN „Kozlo-Ski” zarekomendował je do organizacji Zawodów i Egzaminów Regionalnych dla przyszłych kadr instruktorskich. Takie wymagania spełniają nieliczne Stacje Narciarskie. Właściciele Stacji: Jarek Jaszczyński i Marcin Świderski  dla poprawy jakości tras sprowadzili kolejny Ratrak! Zapraszamy więc do Kazimierza Dolnego. Dzisiaj krótka relacja z wieczornej wizyty na stoku.

Informacje o warunkach na stoku oraz możliwości rezerwacji lekcji narciarskich uzyskamy na stronach www.stacjakazimierz.pl  oraz www.kozlowski24.pl.

Galeria zdjęć

Zobacz także  Fotorelacja z 52. Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).