Stacja Narciarska Kazimierz zaprasza narciarzy, snowboardzistów również wieczorową porą. Czynna do godziny 22.oo, pięknie oświetlona z nową najdłuższą i bardzo atrakcyjną 600 metrowa trasą zjazdową przyciąga sporą ilość miłośników białego szaleństwa.

Nie można nie wspomnieć o Restauracji Stacji Kazimierz, której hitem sezonu będzie Pizza Narciarska z pieca. Na zakończenie jazdy to doskonały wybór. Dla potrzebujących rozgrzania serwowane wino na gorąco uzupełnia świetny nastrój jaki panuje na Stacji Narciarskiej Kazimierz.

Mówiąc o jakości tras narciarskich Stacji Kazimierz szef licencjonowanej Szkoły Narciarskiej PZN-SITN „Kozlo-Ski” zarekomendował je do organizacji Zawodów i Egzaminów Regionalnych dla przyszłych kadr instruktorskich. Takie wymagania spełniają nieliczne Stacje Narciarskie. Właściciele Stacji: Jarek Jaszczyński i Marcin Świderski  dla poprawy jakości tras sprowadzili kolejny Ratrak! Zapraszamy więc do Kazimierza Dolnego. Dzisiaj krótka relacja z wieczornej wizyty na stoku.

Informacje o warunkach na stoku oraz możliwości rezerwacji lekcji narciarskich uzyskamy na stronach www.stacjakazimierz.pl  oraz www.kozlowski24.pl.

Galeria zdjęć

Zobacz także  Nowy szlak tematyczny po Kazimierzu Dolnym

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).