Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Nina i Vlasta na Trzecim Księżycu

Koncert „Nina & Vlasta” to niezapomniane spotkanie z kobietami, które swoją niebanalną muzykę ubierają w poetyckie teksty. Artystki zapraszają w podróż do ich muzyczno-lirycznego świata, podczas której będzie można przeżyć coś na nowo, uśmiechnąć się lub uronić łzę. Dwanaście poetyckich utworów w piękny i poruszający sposób ukazuje kobiece emocje.

Nina Malinowska – aktorka, piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka – jest artystką niepokorną! Absolwentka Szkoły Aktorskiej Jana i Haliny Machulskich prowadzi wraz z mężem własną Agencję Artystyczną Profi Act. Jej piosenki nacechowane są ogromną dawką emocji. Nina śpiewa o sobie i swoim życiu – marzeniach, dziwactwach i lękach. Zawsze płynie pod prąd, a jej muzyki nie da się zaszufladkować.

 

Vlasta Traczyk, pianistka i kompozytorka, jest absolwentką muzykologii na KUL oraz kompozycji na UM Fryderyka Chopina. W 2013 roku założyła zespół „MelluSya”. Utwory Vlasty można usłyszeć m.in. na płytach Tatiany Trojanowskiej („Po prostu bądź”), Anny Przybył („Pragnienia”) oraz w Śpiewniku Gdańskich Lwiątek (wydanym przez Fundację Wspólnota Gdańska). Artystka jest laureatką nagrody Grand Prix na konkursie piosenki do poezji Jana Pawła II oraz laureatką pierwszej nagrody w Konkursie Kompozytorskim w Kaliszu na utwór do wiersza księdza Jana Twardowskiego. W 2017 roku zajęła III miejsce w międzynarodowym konkursie kompozytorskim Transatlantyk Instant Composition Contest w Łodzi.

Zapraszamy na koncert pełen emocji i wzruszeń!

Trzeci Księżyc (zabytkowe Jatki Koszerne Mały Rynek 1)
Scena Trzydziestu Krzeseł
Sobota 20 stycznia
start: 20:00
liczba miejsc ograniczona
rezerwacje: sms 792 433 435 / Trzeci Księżyc
dla artystek: 20 pln

 

 

Zobacz także  X edycja Kazimiernikejszyn

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *