sobota, 22 czerwca, 2024

Nauka jazdy na nartach? Za darmo? Z największą przyjemnością!

Share

Ciekawą propozycją na pobyt w Kazimierzu Dolnym jest oferta Licencjonowanej PZN-SITN Szkoły Narciarskiej „Kozlo-Ski”. Połączenie wypoczynku, zwiedzania z szybką nauką jazdy na nartach.

Po trzech dniach szkolenia Szkoła gwarantuje opanowanie umiejętności jazdy na nartach lub zwrot pieniędzy dla niedowiarków pytających się… A jeżeli się nie uda?

Przepis na sukces

Nigdy, ale to nigdy, nie jest za późno… Wystarczy odpowiednia metoda, wykwalifikowani instruktorzy profesjonalnej Szkoły, aby nauczyć zarówno dorosłych jak i dzieci jazdy na nartach i to zaledwie w trzy dni.

Szybko – przyjemnie – tanio.

Zgodnie z tymi trzema zasadami pokierujemy Twoją narciarską karierą. Kadra naszej Szkoły dobierana jest według specjalnych kryteriów. Oprócz najwyższych kwalifikacji, wymagamy także entuzjazmu. Pozwólcie Państwo się nim zarazić – pozwólcie się zachwycić ! Bez zbędnej dyscypliny i powagi, przy odpowiedniej  metodzie wspomaganym humorem – w ciągu 3 dni nawet początkujący będą mogli znaleźć się na drodze do narciarskiej kariery!

Dodatkowo proponujemy inne atrakcyjne formy wypoczynku w równie profesjonalnej obsłudze naszej Szkoły:

  • Łyżwiarstwo

Zajęcia z nauki podstaw jazdy na łyżwach obejmują naukę jazdy przodem, tyłem, zmiany kierunku jazdy, sposoby zatrzymania, elementy jazdy figurowej. Szkolenie dla dzieci i dorosłych. Lekcje na sztucznym lodowisku w Kazimierzu Dolnym.

  • Nordic Walking

Absolutny hit ruchowej aktywności dla młodzieży, dorosłych, lubiących kontakt z przyrodą bez względu na porę roku. Kazimierz Dolny dostarcza najpiękniejszych miejsc do spacerów z kijkami. Zajęcia z instruktorem pozwolą na opanowanie prawidłowej techniki pracy ramion w koordynacji z nogami. Nauczą prawidłowego doboru sprzętu. Pozwolą na samodzielne uprawianie Nordic Walking w każdych warunkach terenowych.

  • Narciarstwo biegowe

Popularna dyscyplina sportów zimowych, której formy rekreacyjne pozwalają na spędzenie wspaniałych chwil na świeżym powietrzu w otoczeniu piękna kazimierskiego parku krajobrazowego. Zajęcia obejmują naukę podstawowych kroków biegowych, naukę odbicia – podstawy kroku biegowego, dobór sprzętu, wycieczkę terenową.

  • Narciarstwo zjazdowe
Zobacz także  Kazimierskie Regaty na Wiśle

Zajęcia obejmują zarówno naukę podstaw jazdy na nartach jak również doskonalenie umiejętności dla narciarzy zaawansowanych. Uczymy szybko, bezpiecznie i profesjonalnie. Kazimierskie stoki Stacji Narciarskiej Kazimierz należą do najładniejszych i najatrakcyjniejszych na Lubelszczyźnie. Nowo oddana trasa zjazdowa liczy ponad 600 metrów długości. Dla dzieci – narciarskie przedszkole. Trasy ratrakowane, sztucznie naśnieżane, oświetlone. Na miejscu wypożyczalnia sprzętu i restauracja.

Zajęcia prowadzić będą doświadczeni Instruktorzy Licencjonowanej Szkoły Narciarskiej „Kozlo-Ski” z Kazimierza Dolnego. Szkoła posiada uprawnienia PZN-SITN. Biorący udział w zajęciach są objęci ubezpieczeniem Szkoły.  www.kozlowski24.pl

Wszystkie te przyjemności czekają na rezerwujących nocleg w Apartamencie „Ogrodowa” w Kazimierzu Dolnym.

 

REZERWACJA NOCLEGÓW Z DARMOWYMI  LEKCJAMI:

* Apartament w Ogrodowej :  695 185 914, 601 979 570

CENNIK NOCLEGÓW Z DARMOWYMI LEKCJAMI W APARTAMENCIE OGRODOWA

NOCLEG DLA DWÓCH OSÓB.

W CENIE NOCLEGU ŚNIADANIE

*  1 DOBA    180 ZŁ                1      jednostka              ZAJĘĆ GRATIS

*  2                 360 ZŁ               2      jednostki                       „

*  3                 550 ZŁ               3      jednostki                       „

*  4                 680 ZŁ               4      jednostki                       „

*  5                 800 ZŁ               5      jednostek                       „

jednostka : przy jednej dobie: 90 min

„       2        „     : 2 x 90 min

„       3        „     : 3 x 90 min

„       4        „     : 4 x 90 min

„       5        „     : 5 x 90 min

Uwaga :

Istnieje możliwość zamówienia obiadokolacji/ obiadu w cenie 20 zł osoba

Oferta darmowych lekcji nie obejmuje wypożyczenia sprzętu i wjazdów wyciągiem!

Możliwy wybór poszczególnych dyscyplin w uzgodnieniu ze Szkołą.

Przeczytaj również

Inne aktualności