czwartek, 20 czerwca, 2024

Na narty nigdy za późno. Specjalna oferta dla +50.

Share

Krótka rozmowa przed zajęciami

Zima sprawia w tym roku miłą niespodziankę wszystkim tym, którzy  pragną jeździć na nartach. Warunki wyśmienite, stoki narciarskie otwarte od 9.oo do 22.oo. Dla rozpoczynających narciarską przygodę wypożyczalnie sprzętu doskonale przygotowane. Gastronomia przy stokach w pogotowiu z gorącymi posiłkami i napojami.

Tylko ruszać na kilkugodzinny aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Jednak nie wszyscy decydujemy się. Często przeszkodą jest brak umiejętności , strach przed upadkiem, kontuzją, do tego dochodzą obawy wynikające z naszego wieku. Może to tylko dla młodych dla nas to raczej spacer?

Ruszamy do zajęć

Wielki błąd ! Nigdy za późno na ten piękny sport i wypoczynek w białej scenerii

Szkolimy się

 

 

Licencjonowana Szkoła Narciarska PZN-SITN KOZLO-SKI wychodzi naprzeciw tym osobom, które chcą aktywnie spędzić czas zimą i zarówno nauczyć się narciarstwa od podstaw jak również doskonalić swoje umiejętności.

Polski Związek Narciarstwa wspólnie ze Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Narciarstwa we współpracy z licencjonowanymi Szkołami Narciarstwa postanowili wyjść z propozycją do osób w wieku od +50 .

Cel jeden. Pokochanie narciarstwa, wspólnych wyjazdów, spędzenia czasu w miłej atmosferze zarówno podczas szkolenia jak i przy wieczornych grzańcach

Przy muzyce o nartach
Wieczorne spotkanie

Szkoła Narciarska Kozlo-Ski PZN-SITN zaprasza na stoki narciarskie. Planujemy 5 spotkań po 3 godziny . Godziny dostosujemy do możliwości czasowych. Wyjazdy od poniedziałku do piątku. Wspólnie uzgadniamy terminy dogodne dla wszystkich uczestników zabawy narciarskiej. Atrakcyjna cena /3 godz.- 100 zł z karnetem na wyciąg, sprzętem, instruktorem /!!!

Możliwość wypożyczenia sprzętu. Zajęcia pod okiem Szefa Szkoły / +50/.

Zapewniamy doskonałą zabawę na cały sezon zimowy. W planach po zakończeniu kursu wstępnego wspólne wyjazdy do Zieleńca i Kaprun.

Kontakt, zapisy, informacje  : Andrzej Kozłowski –Szef Szkoły : 601 979 570.

 

Wyjazd do Kaprun

 

Zobacz także  Kazimierskie Regaty 2024

Przeczytaj również

Inne aktualności