Do kalendarzowej zimy jeszcze sporo czasu. Temperatury za oknem sprawiają, że zaglądamy do prognoz długoterminowych szukając odpowiedzi na pytanie: czy już pora wyciągać sprzęt narciarski.

Warto to zrobić wcześniej, bez zaskoczenia nagłymi opadami śniegu. Sprzęt po zakończonym sezonie wymaga przeglądu. Szczególnie ważne są wiązania, które należy poddać konserwacji i ponownej regulacji. Ślizgi naszych nart można również odświeżyć i nasmarować. Wszystkie te czynności wykonamy w specjalistycznych serwisach narciarskich. (np. w Decathlon – Lublin)

Poszukujących nowego sprzętu narciarskiego odsyłamy do sklepu www.ski24.pl gdzie w ofercie znajdziemy atrakcyjne narty w promocyjnych cenach. Wiele z nich z obniżkami do 60 % ceny.

W naszym regionie do sezonu szykują się wszystkie Stacje Narciarskie. Kazimierz Dolny to oczywiście Stacja Narciarska Kazimierz. Jest już jedną z najbardziej popularnych miejsc narciarskich w regionie. Wyjątkowy klimat, wspaniałe widoki przełomu Wisły, wieczorne iluminacje odległych Puław, sprawiają, że do Kazimierza Dolnego przyjeżdża coraz więcej miłośników nart i snowboardu.

Bardzo atrakcyjnie zapowiada się kolejny sezon Stacji Narciarskiej Kazimierz. Najdłuższa trasa zjazdowa Lubelszczyzny (600m) zostaje uzupełniona drugim wyciągiem orczykowym. Pozwoli to na zwiększenie przepustowości i zmniejszenie czasu oczekiwania na wjazd. Ratraki stoją w pełnej gotowości do pracy a Restauracja Stacji Kazimierz zostanie powiększona. (www.stacjakazimierz.pl)

Rozbudowana zostanie ciesząca się duża popularnością wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Jak zawsze dla początkujących narciarzy do dyspozycji licencjonowana Szkoła Narciarska PZN-SITN Kozlo-Ski z najlepszą kadrą instruktorską. W tym sezonie Szkoła poszerza licencję o kolejny zakres – czyli szkolenie kadr instruktorskich. (www.kozlowski24.pl). Szkoła prowadzi nauczanie narciarstwa i snowboardu dla dzieci i dorosłych w programie PZN-SITN.

Dla coraz większej grupy snowboardzistów dobra wiadomość. Stacja Kazimierz szykuje niespodziankę w postaci atrakcyjnej trasy z ciekawymi formami terenowymi.

Hotele, Pensjonaty z Kazimierza Dolnego szykują atrakcyjne oferty pobytu w połączeniu z wypoczynkiem narciarskim. O tych propozycjach napiszemy w kolejnej odsłonie narciarskich informacji z Kazimierza Dolnego.

Zobacz także  Koncert CHØCØLATE w Trzecim Księżycu

Portal Kazimierzdolny24.pl będzie w tym sezonie narciarskim partnerem wszystkich Stacji Narciarskich Lubelszczyzny.

Dla przypomnienia kilka fotek z ubiegłego sezonu narciarskiego w Kazimierzu Dolnym.

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).