Kazimierz Dolny - sztafeta

W sobotę, 23 września, Oddział PTTK im. K. Sicińskiego w Kazimierzu Dolnym zaprasza na rajd pieszy kazimierskimi wąwozami i nie tylko! Trasa ma swój początek na Rynku, a potem wiedzie przez ulicę Lubelską, Łysą Górkę, Kwaskową Górę, Korzeniowy Dół, Doły i Góry, ulicę Zbożową, Kamienny Dół aż do ulicy Puławskiej. Przewodnikiem wyprawy będzie Prezes Oddziału – pan Marcin Pisula. Podczas wędrówki uczestnicy rajdu usłyszą ciekawe legendy i opowieści związane z zabytkowym miasteczkiem.

Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna to ogólnopolska akcja organizowana przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze pod hasłem „Turystyka łączy pokolenia”. Na szlak mogą wyruszyć wszyscy – rodzice, dzieci i dziadkowie! Warto wybrać się na taką wspólną wyprawę i pokazać, że wędrować każdy może 🙂 

Start o godz. 10.00 sprzed Kamienic Przybyłów na kazimierskim Rynku. Ok. godz.12.00 przewidziane jest ognisko z pieczeniem kiełbasek, konkursy z nagrodami oraz podsumowanie rajdu. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie się do siedziby PTTK Rynek 27.

Zobacz także  Carsky na Trzecim Księżycu

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).