Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna

Kazimierz Dolny - sztafeta

W sobotę, 23 września, Oddział PTTK im. K. Sicińskiego w Kazimierzu Dolnym zaprasza na rajd pieszy kazimierskimi wąwozami i nie tylko! Trasa ma swój początek na Rynku, a potem wiedzie przez ulicę Lubelską, Łysą Górkę, Kwaskową Górę, Korzeniowy Dół, Doły i Góry, ulicę Zbożową, Kamienny Dół aż do ulicy Puławskiej. Przewodnikiem wyprawy będzie Prezes Oddziału – pan Marcin Pisula. Podczas wędrówki uczestnicy rajdu usłyszą ciekawe legendy i opowieści związane z zabytkowym miasteczkiem.

Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna to ogólnopolska akcja organizowana przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze pod hasłem „Turystyka łączy pokolenia”. Na szlak mogą wyruszyć wszyscy – rodzice, dzieci i dziadkowie! Warto wybrać się na taką wspólną wyprawę i pokazać, że wędrować każdy może 🙂 

Start o godz. 10.00 sprzed Kamienic Przybyłów na kazimierskim Rynku. Ok. godz.12.00 przewidziane jest ognisko z pieczeniem kiełbasek, konkursy z nagrodami oraz podsumowanie rajdu. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie się do siedziby PTTK Rynek 27.

Zobacz także  Startuje 17. BNP Paribas Dwa Brzegi 

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *