zdjęcie, Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny przygotowuje się do przyjęcia gości. Hotele, pensjonaty, kwatery prywatne przyjmują ostatnie rezerwacje na noclegi. Nie powinno zabraknąć wolnych miejsc. Baza noclegowa Kazimierza Dolnego stale rozwija się. Rokrocznie przybywają nowe obiekty.

zdjęcie, Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny w maju

Już w maju zapowiadane jest otwarcie Pensjonatu przy ulicy Tyszkiewicza. Będzie to 4 gwiazdkowy obiekt z propozycjami odnowy biologicznej w ofercie. To kolejne 50 miejsc noclegowych o wysokim standardzie. Zapotrzebowanie na luksusowe pokoje w Kazimierzu Dolnym ciągle wzrasta.

Majówka to również wyprawy w piękne wąwozy kazimierskie. Po ostatnim wielkim sprzątaniu podziwiać będzie można lessowy krajobraz w najpiękniejszym wiosennym wydaniu. Na miłośników rejsów statkiem jak zwykle oczekuje flota rzeczna Pana Henryka Skoczka. Knajpa U Fryzjera tradycyjnie ucieszy muzyką klezmerów. Dla aktywnych Hotel Zajazd Piastowski przy ul Słonecznej proponuje tenis na sztucznym korcie trawiastym a wieczorem dyskotekę w Klubie Nocnym Baszta. Przejażdżki dorożkami cieszą się również popularnością. Ogródki letnie, restauracje, kawiarnie, oczekują na smakoszy kawy, deserów. Szefowie kuchni licznych prześcigają się w propozycjach kulinarnych.

Utrudnieniem może być  dojazd do Kazimierza Dolnego. W Bochotnicy trwają prace drogowe przy budowie ronda. Podobnie odcinek dojazdowy od Nałęczowa jest w trakcie prac drogowych. Warto wybrać trasę przez Celejów od Puław i wjechać do Kazimierza od strony ul.Czerniawy. Tam również znajdują się parkingi.

Pozostaje tylko liczyć na ładną majową pogodę a Kazimierz Dolny odwdzięczy się swoim urokiem i niezapomnianą atmosferą.

Galeria zdjęć

Zobacz także  Tadeusz Pruszkowski. Obalanie mitów

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).