piątek, 21 czerwca, 2024

Magiczne Ogrody zapraszają „Do woreczka!”

Share

Przyjaciele! Już w najbliższy weekend odwiedźcie Magiczne Ogrody z najbliższymi, aby wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu „Do woreczka!”, pełnym zabaw z Mordolami i pozostałymi mieszkańcami baśniowego świata!

– Do woreczka, do woreczka zaraz trafi cała kolejeczka! – woła Mordol Witek i zaprasza milusińskich do udziału w zabawie! Wszyscy wiedzą, że Mordol Witek chce uchodzić za straszliwego zbira. Witek opowiada wszystkim, że Mordole mają zawsze pełne worki, do których łapią dzieci. Jednak nie ma się czego obawiać! Wszyscy w ogrodzie wiedzą, że jest on bajarzem i chwalipiętą, który uwielbia zabawę z najmłodszymi. 

Przechodząc obok Mordola pamiętajcie, aby pogłaskać się po brzuszku. Będzie to oznaka, że – podobnie jak one – jesteście wielkimi smakoszami dyń! Będziecie mogli zatańczyć fantastyczny taniec mordoli!

Na Wydarzeniowisku pościgacie się w workach oraz zmierzycie z włochaczami w przeciąganiu liny!

Ponadto czeka na Was mnóstwo niesamowitych gier i atrakcji! Zabawom nie będzie końca!

Magiczne Ogrody czekają na Ciebie i Twoich najbliższych!

Do zobaczenia w świecie baśni! 🙂

Szczegółowe informacje znajdziecie tu:http://bit.ly/2gtDP7l

 

Zobacz także  Skrzydła nad Kazimierzem 2024
Agnieszka Stelmach
Witam! Nazywam się Agnieszka Stelmach. Przez wiele lat pracowałam jako kierownik i redaktor naczelny działu informacji w spółce Akpa Polska Press, krajowym liderze w zakresie informacji o programach telewizyjnych dostępnych w Polsce, największej prywatnej agencji informacyjnej i fotograficznej założonej w 1994 roku w Warszawie. Moim zadaniem było koordynowanie pracy zespołu redakcyjnego, pisanie artykułów o tematyce filmowej, tworzenie i redagowanie recenzji na temat filmów fabularnych, dokumentalnych i widowisk artystycznych emitowanych w telewizji polskiej oraz tworzenie relacji z imprez muzycznych i filmowych. W kwietniu ubiegłego roku wyprowadziłam się ze stolicy i na stałe zamieszkałam w pięknej miejscowości pod Kazimierzem Dolnym. Przyjeżdżałam tutaj od 20 lat i wreszcie osiadłam na stałe! Magiczny Kazimierz Dolny jest moim ukochanym miejscem na ziemi! Dużo o nim piszę, dużo o nim czytam i niemal codziennie spaceruję po brukowanych uliczkach, utrwalając urodę miasteczkach na fotografiach. Kazimierz Dolny to niekończące się źródło moich inspiracji, pomysłów i fascynacji. Chętnie podzielę się nimi z innymi osobami, które chciałyby lepiej poznać Kazimierz Dolny i jego piękne okolice.

Przeczytaj również

Inne aktualności