Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Magiczne Ogrody

Magiczne ogrody - Janowiec

Z Kazimierza Dolnego w ciągu pół godziny można przenieść się do baśniowej krainy!!! Na drugim brzegu Wisły, w Trzciankach koło Janowca znajdują się Magiczne Ogrody, pierwszy w Polsce park tematyczny utworzony w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Fantastyczna kraina pełna jest tajemniczych postaci i zagadek. Odkrywanie ich jest świetną zabawą nie tylko dla najmłodszych, ale i dla całej rodziny! Na powierzchni kilku hektarów rozciąga się pięknie ukwiecony park z licznymi atrakcjami dla milusińskich! Za każdym zakrętem kryje się inna niespodzianka! Malownicze alejki prowadzą do kilku baśniowych krain zamieszkałych przez dziwacznych mieszkańców.

Wśród bujnej, barwnie kwitnącej roślinności i szumiących wodospadów przechadzają się smoki, wróżki, magiczne ptaki, psotliwe Mordole i waleczne Krasnoludy. Dzieci mogą odwiedzić Dom Czarodzieja i Marchewkowe Pole, na którym spotkają marchewki większe od ludzi. Na Robankowym Wzgórzu przywitają ich dziwaczne Robanki, które uwielbiają zabawy, przytulanie i drapanie po czole. Dzieci poznają mieszkańców Bulwiakowej Osady, zajmujących się pracami ogrodniczymi. Spotkają też bandę włochatych Mordoli z opuszczonej kopalni kamieni, do której dotrą specjalną ciuchcią. Ponadto czeka na nich pełen niespodzianek Wodny Świat!

Wkomponowane w otoczenie place zabaw wyposażone są w urządzenia, które pobudzają dziecięcą kreatywność i wyobraźnię. Wszystkie atrakcje to wyzwania budujące otwartość i pewność siebie! Dzieci mogą m.in. bawić się w berka z Mordolami, tańczyć z magicznymi ptakami, uczyć się fechtunku piankowymi mieczami i robić wodne eksperymenty. Ciuchcia, duże klocki do układania, ogromne zjeżdżalnie, karuzele, podróże tratwami, imprezy tematyczne to tylko niektóre z licznych atrakcji!

Integralną częścią Parku jest niezwykle piękna roślinność – setki gatunków kwiatów, krzewów i drzew. Wokół roztacza się fenomenalny zapach róż! Miłośników kwiatów zachwyci wielość odmian róż Kordesa, lilaków i piwonii. O każdej porze roku ogród zaskakuje feerią barw!

Atrakcje Magicznych Ogrodów zostały docenione przez Polską Organizację Turystyczną, która przyznała im Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego 2015 roku! Internauci już dwukrotnie wskazali Magiczne Ogrody jako najlepszą atrakcję turystyczną województwa lubelskiego!

Zobacz także  Świąteczny Kazimierz Dolny

Uwaga!

W najbliższy weekend (1 i 2 lipca) Magiczne Ogrody zapraszają wszystkich na niezwykłe wydarzenie – Wielką Bitwę – Alatus u bram!

Król Eryk zwołuje dzielnych wojowników do wyprawy przeciwko siłom ciemności! Magicznym Ogrodom grozi niebezpieczeństwo! Alatus Mortis i jego bestie szykują atak na Krasnoludzki Gród! Jeśli go zdobędą, świat baśni będzie zagrożony! Podczas wydarzenia Magiczne Ogrody przygotowały dla gości wiele gier i atrakcji! Chętni będą mogli wziąć udział w szkoleniu i zdecydować, czy chcą dołączyć do drużyny walecznych rycerzy Króla Eryka, czy do niezłomnych bestii Araga. Jaki los czeka Magiczne Ogrody? Kto zwycięży? Czy dzielni wojownicy Króla Eryka przeciwstawią się siłom ciemności? Jeśli chcecie się przekonać, to wybierzcie się całą rodziną do Magicznych Ogrodów, aby uczestniczyć w tej niezwykłej opowieści!

 

adres: Trzcianki 92, 24-123 Janowiec

Informacja: 503 983 135

Biuro: kontakt@magiczneogrody.com

Rezerwacja wycieczek: renata@magiczneogrody.com

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *