Szkoła Narciarska Kozlo-Ski z Kazimierza Dolnego uzyskała licencję A Polskiego Związku Narciarskiego oraz Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa. Licencja A uprawnia Szkołę do prowadzenia działalności szkoleniowej w zakresie narciarstwa podstawowego.

SITN przyznający licencję określa warunki jakie musi spełniać Szkoła ubiegająca się w danym sezonie zimowym o certyfikat. Podstawowym warunkiem jest odpowiednia kadra szkoleniowa. Muszą to być instruktorzy PZN-SITN z aktualnymi uprawnieniami. Szkoła nadzorowana jest przez Kierownika Wyszkolenia a po zakończonym sezonie musi przedstawić sprawozdanie z prowadzonej działalności. Szkoła realizuje program nauczania zgodnie z wytycznymi PZN-SITN co stanowi gwarancję jakości usług szkoleniowych. W ramach ogólnopolskich akcji Szkoły włączają się do ciekawych imprez typu Światowy Dzień Śniegu czy Bezpiecznie na narty z Instruktorem PZN.

Warto wybierać w poszukiwaniu instruktora narciarstwa Szkoły z licencją PZN-SITN. W uroczystości wręczenia licencji jaka odbyła się w Krakowie podkreślano znaczenie i rangę w nauczaniu narciarstwa właśnie takich Szkół. W elitarnej grupie z całej Polski znalazła się również Szkoła Narciarska Kozlo-Ski z Kazimierza Dolnego. Więcej o Szkole na stronie www.kozlowski24.pl.

Już dzisiaj zapraszamy na zajęcia prowadzone w Szkole na stokach Stacji Narciarskiej Kazimierz. Od listopada przyjmowane będą również zapisy na lekcje łyżwiarstwa dla dzieci, młodzieży, które prowadzone będą na sztucznym lodowisku w Kazimierzu Dolnym.

Galeria zdjęć

Zobacz także  Wernisaż 1. Pleneru Plastycznego im. Tadeusza Pruszkowskiego

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).