Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Licencja dla Szkoły Narciarskiej z Kazimierza Dolnego

Szkoła Narciarska Kozlo-Ski z Kazimierza Dolnego uzyskała licencję A Polskiego Związku Narciarskiego oraz Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa. Licencja A uprawnia Szkołę do prowadzenia działalności szkoleniowej w zakresie narciarstwa podstawowego.

SITN przyznający licencję określa warunki jakie musi spełniać Szkoła ubiegająca się w danym sezonie zimowym o certyfikat. Podstawowym warunkiem jest odpowiednia kadra szkoleniowa. Muszą to być instruktorzy PZN-SITN z aktualnymi uprawnieniami. Szkoła nadzorowana jest przez Kierownika Wyszkolenia a po zakończonym sezonie musi przedstawić sprawozdanie z prowadzonej działalności. Szkoła realizuje program nauczania zgodnie z wytycznymi PZN-SITN co stanowi gwarancję jakości usług szkoleniowych. W ramach ogólnopolskich akcji Szkoły włączają się do ciekawych imprez typu Światowy Dzień Śniegu czy Bezpiecznie na narty z Instruktorem PZN.

Warto wybierać w poszukiwaniu instruktora narciarstwa Szkoły z licencją PZN-SITN. W uroczystości wręczenia licencji jaka odbyła się w Krakowie podkreślano znaczenie i rangę w nauczaniu narciarstwa właśnie takich Szkół. W elitarnej grupie z całej Polski znalazła się również Szkoła Narciarska Kozlo-Ski z Kazimierza Dolnego. Więcej o Szkole na stronie www.kozlowski24.pl.

Już dzisiaj zapraszamy na zajęcia prowadzone w Szkole na stokach Stacji Narciarskiej Kazimierz. Od listopada przyjmowane będą również zapisy na lekcje łyżwiarstwa dla dzieci, młodzieży, które prowadzone będą na sztucznym lodowisku w Kazimierzu Dolnym.

Galeria zdjęć

Zobacz także  Co robić w Kazimierzu Dolnym? 5 atrakcji

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *