piątek, 21 czerwca, 2024

„Lekcja Kobiecości – obecność obowiązkowa“ – spotkanie z Moniką Butryn

Share

W środę, 7 marca, o godz. 18.00 w Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) odbędzie się spotkanie pod hasłem „Lekcja Kobiecości- obecność obowiązkowa”. Ceniona wizażystka Monika Butryn opowie nam, czym jest styl, szyk i klasa. Dowiemy się, w jaki sposób budować swój autentyczny wizerunek i poczucie własnej wartości.
Monika Butryn, specjalistka od kreowania wizerunku, często gości w mediach jako ekspert od wizażu i autoprezentacji. Współtworzy wizerunki gwiazd, polityków, celebrytów i ludzi biznesu. Jest autorką makijaży gwiazd na największych festiwalach w Polsce. Współpracuje z najlepszymi fotografami i sama robi sesje zdjęciowe. Na pokazach znanych polskich projektantów współpracowała m.in z Maciejem Zieniem. Jako wykładowca i trener wizażu Monika Butryn prowadzi szkolenia z kreowania wizerunku dla firm. Autorka licznych publikacji na temat stylu i kreowania wizerunku wykłada gościnnie na wielu polskich uczelniach.

Monika Butryn była wielokrotnie nominowana do tytułu Kobiety Przedsiębiorczej oraz Kobiety Liderki. Jest założycielką prestiżowej Rocznej Szkoły Wizażu oraz inspiracją dla wielu kobiet.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz także  Skrzydła nad Kazimierzem 2024
Agnieszka Stelmach
Witam! Nazywam się Agnieszka Stelmach. Przez wiele lat pracowałam jako kierownik i redaktor naczelny działu informacji w spółce Akpa Polska Press, krajowym liderze w zakresie informacji o programach telewizyjnych dostępnych w Polsce, największej prywatnej agencji informacyjnej i fotograficznej założonej w 1994 roku w Warszawie. Moim zadaniem było koordynowanie pracy zespołu redakcyjnego, pisanie artykułów o tematyce filmowej, tworzenie i redagowanie recenzji na temat filmów fabularnych, dokumentalnych i widowisk artystycznych emitowanych w telewizji polskiej oraz tworzenie relacji z imprez muzycznych i filmowych. W kwietniu ubiegłego roku wyprowadziłam się ze stolicy i na stałe zamieszkałam w pięknej miejscowości pod Kazimierzem Dolnym. Przyjeżdżałam tutaj od 20 lat i wreszcie osiadłam na stałe! Magiczny Kazimierz Dolny jest moim ukochanym miejscem na ziemi! Dużo o nim piszę, dużo o nim czytam i niemal codziennie spaceruję po brukowanych uliczkach, utrwalając urodę miasteczkach na fotografiach. Kazimierz Dolny to niekończące się źródło moich inspiracji, pomysłów i fascynacji. Chętnie podzielę się nimi z innymi osobami, które chciałyby lepiej poznać Kazimierz Dolny i jego piękne okolice.

Przeczytaj również

Inne aktualności