Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

„Lekcja Kobiecości – obecność obowiązkowa“ – spotkanie z Moniką Butryn

W środę, 7 marca, o godz. 18.00 w Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) odbędzie się spotkanie pod hasłem „Lekcja Kobiecości- obecność obowiązkowa”. Ceniona wizażystka Monika Butryn opowie nam, czym jest styl, szyk i klasa. Dowiemy się, w jaki sposób budować swój autentyczny wizerunek i poczucie własnej wartości.
Monika Butryn, specjalistka od kreowania wizerunku, często gości w mediach jako ekspert od wizażu i autoprezentacji. Współtworzy wizerunki gwiazd, polityków, celebrytów i ludzi biznesu. Jest autorką makijaży gwiazd na największych festiwalach w Polsce. Współpracuje z najlepszymi fotografami i sama robi sesje zdjęciowe. Na pokazach znanych polskich projektantów współpracowała m.in z Maciejem Zieniem. Jako wykładowca i trener wizażu Monika Butryn prowadzi szkolenia z kreowania wizerunku dla firm. Autorka licznych publikacji na temat stylu i kreowania wizerunku wykłada gościnnie na wielu polskich uczelniach.

Monika Butryn była wielokrotnie nominowana do tytułu Kobiety Przedsiębiorczej oraz Kobiety Liderki. Jest założycielką prestiżowej Rocznej Szkoły Wizażu oraz inspiracją dla wielu kobiet.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz także  Startuje 17. BNP Paribas Dwa Brzegi 

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *