Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Koncert na Trzecim Księżycu: Monika Malczak i Mateusz Gramburg

W sobotę, 23 grudnia o godz. 20 w Bistro Trzeci Księżyc (Kazimierz Dolny, Mały Rynek 1) odbędzie się koncert duetu Monika Malczak i Mateusz Gramburg.

Monika Malczak, wokalistka pochodząca z Kazimierza Dolnego, studentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach, jest określana mianem nowej nadziei polskiego jazzu. Jest laureatką licznych konkursów i festiwali Wokalnych rangi Ogólnopolskiej i Międzynarodowej, m.in. zwyciężczynią 43. Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu i laureatką III nagrody w Międzynarodowym Blue Note Competition 2016. Dziennikarz i krytyk muzyczny, Adam Dobrzyński, umieścił Monikę Malczak w TOP 5 w kategorii „Jazzowy Polski Debiut Roku 2016”.

Pianista Mateusz Gramburg, tegoroczny absolwent ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku fortepian jazzowy oraz student tego kierunku na Akademii Muzycznej w Katowicach, współtworzy ciekawe projekty muzyczne m.in. ze Zbigniewem Namysłowskim, Wojciechem Zielińskim, Tomaszem Szymusiem i Marcinem Pendowskim.

Utwory prezentowane na koncercie w Kazimierzu Dolnym, inspirowane muzyką filmową, polską poezją śpiewaną i folklorem, przedstawiają wspólne muzyczne wizje Moniki i Mateusza.

Serdecznie zapraszamy!

(Cena biletu: 20 zł.)

Zobacz także  Kazimierskie Regaty na Wiśle

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *