Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Koncert Morte Plays w Trzecim Księżycu

Koncert Morte Plays

W najbliższą sobotę, 26 sierpnia o godz. 19.00, w lokalnym bistro Trzeci Księżyc mieszczącym się w zabytkowych jatkach, wystąpi zespół Morte Plays. Liderem jazzowego kwartetu jest Marcin Łukasiewicz, który wykonuje swoje autorskie kompozycje oraz standardy w autorskich aranżacjach.

Zespół ma na swoim koncie album “Anomalia”, wydany we wrześniu 2016 roku oraz wiele festiwalowych koncertów, m.in. Zamkowe Kameralia w Malborku, Jazztopad 2016 w Dzierżoniowie, 16 Międzynarodowe Spotkania Artystyczne 'Park Experyment’ w Zbąszyniu i XI Róże Jazz Festiwal. Podczas koncertu na festiwalu Wiosna Bluesowo-Jazzowa w Piekarni Cichej Kobiety w Zielonej Górze muzykom towarzyszył Jacques Kuba Seguin, kanadyjska gwiazda jazzu.

Zespół Morte Plays tworzą studenci oraz absolwenci kierunku Jazz i Muzyka Estradowa w Zielonej Górze: Marcin Łukasiewicz (gitara jazzowa, kompozycje), Patryk Mott (saksofon tenorowy), Marek Styk (gitara basowa) oraz Marek Wesołowski (perkusja). Młodzi artyści należą należą do różnych formacji, nie tylko jazzowych, i mają na swoim koncie wiele koncertów i warsztatów z doświadczonymi muzykami, polskimi i zagranicznymi.

Serdecznie zapraszamy na koncert!

Zobacz także  57. Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym. 22-25 czerwca.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *