W sobotę, 18 sierpnia, o godz. 20.00 w kazimierskiej synagodze (ul. Lubelska 4) odbędzie się koncert „Grażyna Łobaszewska – 40 lat na scenie”. Koncert ma charakter jubileuszowy związany z czterdziestoleciem pracy twórczej artystki. Zapowiada się muzyczna wędrówka po wszystkich płytach tej cenionej wokalistki i kompozytorki, znanej z takich utworów jak m.in. „Czas nas uczy pogody”, „Piosenka o ludziach z duszą”, „Brzydcy” „Gdybyś” i „Sklejam się”. Podczas recitalu usłyszymy największe hity wokalistki oraz najsłynniejsze utwory z płyty „Dziwny jest…” poświęconej Czesławowi Niemenowi.

Koncert w synagodze jest kolejnym powrotem Grażyny Łobaszewskiej do Kazimierza Dolnego, o którym mówi z czułością, że „to zaczarowane miasteczko, jakby w nim stanęły zegary…” lub że „Kazimierz smakuje jak wielopoziomowy tort, z którego zawsze chcę uszczknąć jeszcze kawałek”.

Podczas recitalu Grażynie Łobaszewskiej będzie towarzyszyć zespół Ajagore w składzie: Sławomir Kornas (bas, śpiew), Maciej Kortas (gitary)
Michał Szczeblewski (perkusja).
 

Bilety w cenie 65 zł do nabycia na kupbilecik.pl

 

Zobacz także  Helaine Vis na Trzecim Księżycu

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).