Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Kazimierz Dolny pięknieje zimą

Odliczanie rozpoczęte. Narciarze przeglądają sprzęt narciarski. Snowboardziści zastanawiają się nad kolejną grafiką dla nowej deski. Właściciele Stacji Narciarskiej Kazimierz wspólnie ze Szkołą Narciarską „KOZLO-SKI” wyznaczają nowe trasy zjazdów i miejsca dla nauczania początkowego.

Kazimierz Dolny to wyjątkowe miejsce. Każda pora roku czyni to miasteczko miejscem wyjątkowym, magicznym, jedynym. Jeszcze nie przebarwiły się wzgórza nad kazimierską Farą, flota statków nie odpłynęła do portu a w ogródkach kazimierskich kafejek z pewnością nie rozmawia się o nartach.

Mimo to wielu z nas pamiętających dość krótki ubiegłoroczny sezon narciarski w Kazimierzu Dolnym liczy na grudniowe, świąteczne zjazdy po nowo otwartej trasie Stacji Kazimierz. Będzie to najdłuższa trasa narciarska na lubelskich stokach. Jej długość to 700 metrów pięknie położonej, szerokiej, łagodnie opadającej lecz pozwalającej na również ostrzejszą jazdę. Duża ilość miejsca pozwoli na przebywanie sporej ilości narciarzy i snowboardzistów równocześnie bez odczuwalnego tłoku.

Stacja Kazimierz udostępni dla tej trasy nowy dłuższy wyciąg, przybędzie również armatek śnieżnych. Dla dzieci i ich rodziców Szkoła Narciarska „KOZLO-SKI” i Stacja Kazimierz przygotowują „niespodziankę” w postaci Przedszkola Narciarskiego z Ogródkiem Narciarskim pełnym niespodzianek i przygód.

Powiększy się oferta współzawodnictwa w ramach licznych zawodów dla wszystkich grup wiekowych.

Restauracja Stacji jak zwykle zaprasza na ciepłe napoje i posiłki w przerwach narciarskich szaleństw.

Nie tylko nartami zimą się żyje. To prawda. Dlatego kawiarnie, restauracje w Pensjonatach, Hotelach, również będą oferowały „narciarskie” menu z wieczornymi dyskotekami. Uzupełnieniem będzie atrakcyjna oferta noclegów właśnie dla narciarzy! O tych zapowiedziach napiszemy w kolejnej odsłonie zimowego zaproszenia do Kazimierza Dolnego. W galerii zdjęć kilka ujęć zimowego Kazimierza jako zachęta do przyjazdu. Dla osłody kończącego się lata na zdjęciach instruktor Szkoły Narciarskiej „KOZLO-SKI” – Marek w sportach typowo letnich na wodzie i w powietrzu.

Zobacz także  Kazimierskie Regaty na Wiśle

My jednak już dzisiaj polecamy rezerwację pobytów i szkoleń za pośrednictwem Szkoły pod nr telefonu: 695 185 914; 601 979 570 kontakt z szefem Szkoły – Andrzejem Kozłowskim.

Galeria zdjęć

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *