sobota, 22 czerwca, 2024

Kazimierski Konkurs Jednego Wiersza

Share

 

Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym, oddział Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki oraz Biblioteka Powiatowa w Puławach wspólnie organizują „Kazimierski Konkurs Jednego Wiersza” dedykowany osobom, które piszą wiersze i mieszkają na terenie powiatu puławskiego.

Podzielcie się z nami swoją twórczością i zgłoście swój utwór do konkursu poetyckiego!

Uczestnicy mogą przeznaczyć na konkurs tylko jeden wiersz o dowolnej tematyce. Nie można jednak przesłać wierszy publikowanych i nagradzanych w innych konkursach. Wiersze zostaną ocenione przez specjalnie powołane jury. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę książkową oraz specjalne wyróżnienie – wiersz zostanie opublikowany na stronie biblioteki i na Facebooku.

Napisany wiersz należy przynieść do biblioteki lub przesłać na adres: bibliotekakazimierz@poczta.onet.pl (w tytule należy wpisać „Kazimierski Konkurs Jednego Wiersza”) Autorów prosimy o podanie swoich danych: imię i nazwisko, adres, wiek oraz telefon.

Termin składania prac mija 20 listopada. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 4 grudnia.

Życzymy powodzenia!

 

 

 

Zobacz także  Tour de Pologne Woman - 30 czerwca 2024 w Kazimierzu Dolnym
Agnieszka Stelmach
Witam! Nazywam się Agnieszka Stelmach. Przez wiele lat pracowałam jako kierownik i redaktor naczelny działu informacji w spółce Akpa Polska Press, krajowym liderze w zakresie informacji o programach telewizyjnych dostępnych w Polsce, największej prywatnej agencji informacyjnej i fotograficznej założonej w 1994 roku w Warszawie. Moim zadaniem było koordynowanie pracy zespołu redakcyjnego, pisanie artykułów o tematyce filmowej, tworzenie i redagowanie recenzji na temat filmów fabularnych, dokumentalnych i widowisk artystycznych emitowanych w telewizji polskiej oraz tworzenie relacji z imprez muzycznych i filmowych. W kwietniu ubiegłego roku wyprowadziłam się ze stolicy i na stałe zamieszkałam w pięknej miejscowości pod Kazimierzem Dolnym. Przyjeżdżałam tutaj od 20 lat i wreszcie osiadłam na stałe! Magiczny Kazimierz Dolny jest moim ukochanym miejscem na ziemi! Dużo o nim piszę, dużo o nim czytam i niemal codziennie spaceruję po brukowanych uliczkach, utrwalając urodę miasteczkach na fotografiach. Kazimierz Dolny to niekończące się źródło moich inspiracji, pomysłów i fascynacji. Chętnie podzielę się nimi z innymi osobami, które chciałyby lepiej poznać Kazimierz Dolny i jego piękne okolice.

Przeczytaj również

Inne aktualności