W dniach 13-17 lipca 2022 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się dziewiąta edycja festiwalu Kazimiernikejszyn, najbardziej bezspinkowego wydarzenia w tej części galaktyki. Koncerty w magicznym Kazimierzu Dolnym zmiksowane z autorskimi przygodami jak Czas na P, Przekaźniki czy BDSM (Balonowo DJSki Set Muzyczny) to recepta na festiwal, który stawia na unikalną i intensywną atmosferę w zdrowej równowadze między powagą, a humorem.

Kazimiernikejszyn to unikatowy festiwal będący mieszanką energetycznych koncertów, jasnej strony mocy, kontaktu z naturą, autorskich przygód, warsztatów rozwojowych i jedynej w swoim rodzaju bezspinkowej atmosfery, która udziela się jeszcze na parę tygodni po wydarzeniu. Oprócz magii Kazimierza Dolnego oraz sytuacji w odpowiednim miejscu i czasie, wydarzenie daje możliwość odpięcia się i wskoczenia w równoległą rzeczywistość koncertów, chillu na pół dzikiej plaży, przygód jak Paprowędrówki, Przyklejando, Poduszkolot, Kanioning i wiele innych.

Kazimiernikejszyn to także piękne widoki, słońce, czy spotkania z Przegośćmi.
W tym roku wystąpią DARIA ZAWIAŁOW, ZALEWSKI, MAJKA JEŻOWSKA BAND, MROZU, ØRGANEK, RALPH KAMINSKI, RAT KRU, T.LOVE, ANIA RUSOWICZ, LUC&REBEL BABEL, SHATA Q, MERY SPOLSKY i inni.
Festiwal gości blisko 7 tysięcy osób, a koncerty zorganizowane na łonie natury w tak zwanych Kamieniołomach, między górą, a niedaleką Wisłą wpisują się z pełną mocą w geografię najciekawszych festiwali.
IX edycja festiwalu odbędzie się w dniach 13 – 17 lipca 2022. Karnety dostępne w sprzedaży na www.kazimiernikejszyn.pl oraz www.ticketclub.pl

Zobacz także  Zapraszamy na narty.

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).