wtorek, 23 lipca, 2024

Joakim Hansson w Trzecim Księżycu

Share

W najbliższy piątek, 22 września o godz. 20.00, w „Trzecim Księżycu” zagra znakomity szwedzki songwritter Joakim Hansson. Po dużym sukcesie wiosennej trasy koncertowej artysta wyrusza w kolejną trasę po Polsce, Czechach, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Towarzyszą mu: gitarzysta Mario Silveira, perkusista Norbert Hilbert oraz Robin Ahlqvist (gitara basowa).

Joakim Hannson pochodzi z małego miasteczka w południowej Szwecji. Od najmłodszych lat muzyka była obecna w jego życiu. Zawsze pomagała mu stawić czoła problemom, z jakimi się borykał. Do nagrania pierwszego albumu pt. “1st Time on Planet Earth” artystę zainspirowały m.in. utwory Neila Younga, Ryana Adamsa, Johnny Casha i Norah Jones. Do tej pory Joakim Hansson, jako perkusista, wokalista, basista i gitarzysta, zagrał ponad 120 koncertów. Teksty jego piosenek traktują o tym, jak doceniać życie i znaleźć jego piękno w smutku i żalu! Zapraszamy na nostalgiczny i pełen ekspresji muzyczny wieczór! 

Koszt biletów: 20 pln.

 

 

 

Zobacz także  18. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2024
Agnieszka Stelmach
Witam! Nazywam się Agnieszka Stelmach. Przez wiele lat pracowałam jako kierownik i redaktor naczelny działu informacji w spółce Akpa Polska Press, krajowym liderze w zakresie informacji o programach telewizyjnych dostępnych w Polsce, największej prywatnej agencji informacyjnej i fotograficznej założonej w 1994 roku w Warszawie. Moim zadaniem było koordynowanie pracy zespołu redakcyjnego, pisanie artykułów o tematyce filmowej, tworzenie i redagowanie recenzji na temat filmów fabularnych, dokumentalnych i widowisk artystycznych emitowanych w telewizji polskiej oraz tworzenie relacji z imprez muzycznych i filmowych. W kwietniu ubiegłego roku wyprowadziłam się ze stolicy i na stałe zamieszkałam w pięknej miejscowości pod Kazimierzem Dolnym. Przyjeżdżałam tutaj od 20 lat i wreszcie osiadłam na stałe! Magiczny Kazimierz Dolny jest moim ukochanym miejscem na ziemi! Dużo o nim piszę, dużo o nim czytam i niemal codziennie spaceruję po brukowanych uliczkach, utrwalając urodę miasteczkach na fotografiach. Kazimierz Dolny to niekończące się źródło moich inspiracji, pomysłów i fascynacji. Chętnie podzielę się nimi z innymi osobami, które chciałyby lepiej poznać Kazimierz Dolny i jego piękne okolice.

Przeczytaj również

Inne aktualności