22 września miało miejsce uroczyste otwarcie kręgielni w Pensjonacie Folwark Walencja. Piwnice Pensjonatu za sprawą właścicieli zamieniły się w atrakcyjne miejsce na spędzenie czasu nie tylko w pochmurne i chłodne wieczory. Dzięki pozyskanym środkom unijnym oferta turystyczna tego wyjątkowego miejsca stała się jeszcze bardziej atrakcyjną.

Piwniczka win stanowi uzupełnienie oferty dla miłośników winnic. Atmosfera miejsca  oraz wnętrza sprawiają, że jesteśmy jakby w samym środku kazimierskiego Rynku. Jest  super!

Ten wieczór był szczególny. Zaproszeni goście mogli  podziwiać występ duetu gitarowo-skrzypcowego z popisem wokalnym nagradzanym gromkimi brawami.

W drugiej części wieczoru atrakcją był występ duetu barmańskiego, którego akrobatyczne umiejętności przygotowywania drinków wzbudzały głośny aplauz gości.

Mini SPA w postaci saun i pięknie podświetlanego jacuzzi to dalsze atrakcje umieszczone w piwnicach Walencji.

Ten wieczór był zapowiedzią innych atrakcji jakie Pan Janusz Kowalski z Rodziną przygotowali dla odwiedzających Pensjonat. Już w najbliższym czasie otwarte zostanie sztuczne lodowisko o wymiarach 25/15 m z profesjonalną rolbą do czyszczenia lodu. Zapewni to warunki do jazdy na łyżwach i uczenia  łyżwiarstwa na wysokim poziomie. Folwark Walencja nawiązał już współpracę w organizacji lekcji nauczania łyżwiarstwa ze Szkołą Narciarską Kozlo-Ski. Zapraszamy do nauki podstaw łyżwiarstwa dla dzieci i młodzieży.

W rozmowie z  Portalem Pan Janusz Kowalski nie krył żalu z nieobecności mimo zaproszenia  przedstawicieli Urzędu Miasta. Na uroczystości otwarcia kręgielni między innymi udział wzięli mieszkańcy Kazimierza Dolnego, Pani Elżbieta Dudzińska – Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, Radny Sejmiku Wojewódzkiego Piotr Rzetelski, Radny Powiatowy Marcin Pisula, Radni Miejscy Piotr Guz, Rafał Suszek.

Kilka zdjęć z pięknego wieczoru niech będą zachętą do odwiedzenia Folwarku Walencja.

Zobacz także  Wernisaż wystawy "Paleta podróży" Tatiany Potworowej

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).