piątek, 21 czerwca, 2024

Euro 2012 w Kazimierzu Dolnym

Share

Już tylko godziny dzielą nas od historycznego rozpoczęcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Takiej imprezy nigdy nie organizowaliśmy.Udział reprezentacji Polski podnosi emocje do najwyższego poziomu. Media prześcigają się w dociekaniach kto kibicuje a kto nie naszej drużynie.

A prawda jest banalnie prosta. Wszyscy kibicujemy Biało-Czerwonym. Tylko każdy na swój sposób. Jedni na stadionach, inni w domach przed TV, jeszcze inni przesiadując w ulubionych kawiarniach i klubach.

My zapraszamy do Kazimierza Dolnego. Praktycznie w każdym ogródku letnim przygotowano możliwość śledzenia Mistrzostw. Mini „strefa kibica” organizowana jest w Pensjonacie Kazimierskim. Tuż obok w „Ogrodowej” specjalna oferta deserów lodowych do każdego gola Polaków. Zajazd Piastowski w przerwie tańców w Klubie Baszta zaprasza na salę ogólną do wspólnego oglądania spotkań piłkarskich. W Rynku ogródki kawiarenek jak zwykle kibicują naszym!

Tak więc w każdym miejscu Kazimierza Dolnego znajdziemy strefę kibica piłkarskiego. Warto przyjechać w to cudowne i romantyczne miejsce a mistrzostwa Euro 2012 pozostaną szczególnie zapamiętane. Bo to magiczne miejsce. Może wspólnie zaczarujemy medal dla naszej piłkarskiej reprezentacji? Nie czekajcie. Zamawiajcie noclegi. Targujcie rabaty i do kibicowania!!!

Zaprasza  Portal KazimierzDolny24.pl

Zobacz także  Festiwal Klezmerski 2024

Przeczytaj również

Inne aktualności