Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

CHØCØLATE na Trzecim Księżycu

Lokalne Bistro Trzeci Księżyc zaprasza w sobotę, 12 stycznia, o godz. 20.00 na koncert zespołu CHØCØLATE.

Niedługo po wydaniu drugiego minialbumu pt. „¥E$” CHØCØLATE wyrusza w swoją drugą trasę koncertową, aby promować najnowszy materiał. Premierowy koncert odbędzie się w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym.

CHØCØLATE to polsko-kanadyjski projekt elektroniczny założony w 2017 roku w Lublinie przez grupę przyjaciół (Victora Wisniowskiego, Marcina Pałkę, Piotra Cholewińskiego i Krzysztofa Wejmana). Ich brzmienie, nie ogranicza się do jednego gatunku elektroniki, lecz jest wypadkową sampli, syntezatorów i instrumentów organicznych. Zespół ma na koncie debiutancką EP-kę pt. „Jewelry”. Jej premiera odbyła się 3 września 2017 roku i została ciepło przyjęta przez wiele portali muzycznych. W 5-cio piosenkowym minialbumie udzielił się również Suchan – DJ oraz producent, którego remixy rozbrzmiewały na Tommorowland 2017.

Na przełomie 2017 i 2018 roku zespół wyruszył w ogólnopolską trasę konertową, która okazała się komercyjnym i wizerunkowym sukcesem. 25 listopada grupa wydała drugi minialbum zatytułowany „¥E$”. Jej realizatorem został Bryan David – amerykański producent, który współpracował m.in. z Shakirą, Miley Cyrus, ponadto był nominowany w dwóch kategoriach do 58.Nagrody Grammy. Przy projekcie zespół był wspierany również przez dwóch innych producentów – Adama Lato (znanego z projektów Katelsen oraz Chonabibe) oraz Eugene Shadziula (współpracującego z Joanną Dark).

Bilety:

SPRZEDAŻ INTERNETOWA: https://going.pl/chocolate-kd

➡️ I PULA – 10 PLN w przedsprzedaży on-line w serwisie Going. – tylko do 5 stycznia, OGRANICZONA LICZBA BILETÓW
➡️ II PULA – 15 PLN w przedsprzedaży on-line w serwisie Going. – od 6 do 11 stycznia
➡️ III PULA – 20 PLN stacjonarnie w dniu koncertu oraz w serwisie Going.

 

Źródło: Trzeci Księżyc

Zobacz także  X edycja Kazimiernikejszyn

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *