piątek, 21 czerwca, 2024

Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym

Share

Prawie od miesiąca (17 sierpnia 2012 r. – otwarcie) działa długo oczekiwane Centrum Informacji Turystycznej Kazimierza Dolnego. Miejscem siedziby jest narożna kamienica Rynek 27 w przejściu do Jatek.

Centrum Informacji Turystycznej działa 7 dni w tygodniu (od 9.oo do 18.oo poniedziałek – sobota oraz niedziela od 10.oo do 17.oo). Od listopada do kwietnia CIT zaprasza od 10 -17.

Centrum Informacji Turystycznej prowadzone jest przez Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki przy współpracy Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej przy partnerstwie Lokalnej Organizacji Turystycznej ” Kraina Lessowych Wąwozów”.

Centrum Informacji Turystycznej poza udzielaniem informacji turystycznej prowadzi również:

  • kolportaż bezpłatnych materiałów reklamowych
  • sprzedaż map i przewodników turystycznych
  • sprzedaż innych wydawnictw turystyczno – krajobrazowych oraz albumów
  • sprzedaż unikatowych pamiątek z logo Kazimierza Dolnego
  • usługi przewodnickie.

Zaglądając kilkakrotnie do Centrum widać duże zainteresowanie turystów w zdobywaniu podstawowych informacji turystycznych związanych z Kazimierzem Dolnym jak również regionem.

Życząc sukcesów i jak największej ilości odwiedzających polecamy i zapraszamy nie tylko turystów do korzystania z usług Centrum ale również kazimierskich przedstawicieli usług turystycznych celem wzbogacenia oferty informacyjnej.

TELEFON CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ :  81 88-10-709

Kazimierz Miasto Inspiracji  www.kazimierzdolny24.pl

Galeria zdjęć

Zobacz także  Kazimierskie Regaty na Wiśle

Table of contents

Przeczytaj również

Inne aktualności