Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Agnieszka Chylińska w Kazimierzu Dolnym – koncert

Agnieszka Chylińska, jedna z najbardziej cenionych i popularnych polskich wokalistek, dołącza do gwiazd występujących w letniej serii koncertów plenerowych Muzyczny Kazimierz. Tegoroczna edycja odbędzie się w malowniczym Kazimierzu Dolnym, a Chylińska wystąpi na scenie 29 lipca 2023 roku​.

Pojawienie się Chylińskiej na Muzycznym Kazimierzu następuje po wielkim sukcesie jej trasy koncertowej „NEVER ENDING SORRY”, która szybko okazała się wielkim sukcesem i została wyprzedana jeszcze przed premierą płyty​. Nowy album artystki, zatytułowany „NEVER ENDING SORRY”, ukazał się po czterech latach przerwy. Składa się z 13 piosenek, z których dwie, „JEST NAS WIĘCEJ” i „KIEDYŚ DO CIEBIE WRÓCĘ”, już zdążyły zyskać popularność​.

Nowy projekt Chylińskiej to nie tylko muzyka, ale także film. Teledyski do pierwszych singli, w których obok artystki główną rolę grają wybitni aktorzy Adam Woronowicz i Piotr Głowacki, rozwijają fabułę w kolejnych obrazach filmowych. Jak sama artystka mówi, marzeniem jest dla niej film, a jej najnowszy projekt stanowi płynne przejście z muzyki właśnie w ten filmowy świat​.

Wcześniej ogłoszono także występy takich artystów jak Kult, Nocny Kochanek, Lady Pank, LemON oraz Mrozu. Wszystkie koncerty odbędą się w Kamieniołomach, a bilety są już dostępne do sprzedaży​.

Chylińska przez lata przyzwyczajała swoich słuchaczy i widzów do wielu zmian na swojej artystycznej drodze. Tym razem postanowiła połączyć rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z pięknym rockowo-bluesowym brzmieniem. Artystka mówi o swoim najnowszym projekcie: „Jest to dla mnie powrót do starego dobrego grania żywej muzyki. Tak bardzo zależy mi na tym, żeby koncerty najbliższej trasy były dowodem na to jak bardzo chciałam dać ludziom tę płytę”​​.

Zobacz także  Kazimierz Dolny Miasteczko Miłości...

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *