Kazimierski Trail

W niedzielę 10 września, o godz. 10.00, odbędzie się Wielki Kazimierski Trail z prawdziwego zdarzenia!

W tym roku uczestnicy będą biegli na dwóch dystansach: 10 km oraz 21 km. Cała trasa ma około 11 km długości. Osoby, które wystartują na dystansie półmaratonu pokonają dwie pętle wyznaczonej drogi. Startujemy na ulicy Krakowskiej 62 na wysokości Spichlerza Kobiałki. Trudna, ale bardzo malownicza trasa prowadzi przez wąwozy, ścieżki i drogi Kazimierza Dolnego oraz Mięćmierza. Spotkamy na niej różne wyzwania: ciężkie podbiegi, wymagające zbiegi, polne drogi, piaszczyste leśne dukty i szybkie asfaltowe odcinki. Jest to klasyczny bieg górski o bardzo wymagającej topografii. Gwarantujemy dużo emocji, piękne widoki i niepowtarzalny klimat malowniczych okolic!

Meta znajduje się w kazimierskim Kamieniołomie. Organizatorzy imprezy – Kazimierz Aktywnie i Kazimierz Dolny – zapewniają profesjonalny pomiar czasu, pakiety startowe, medale i „kazimierskie upominki” dla wszystkich zawodników:)

Ponadto wśród uczestników zostanie wylosowana nagroda, ufundowana przez kazimierską restaurację “Bajgiel”, w postaci eleganckiej kolacji dla dwojga!

Wielki Kazimierski Trail jest utrzymany w stylu eco, zdrowego sposobu życia i lokalnej tradycji. Zachęcamy wszystkich do udziału! Nie może Was tutaj zabraknąć!

Wszystkie informacje o biegu są na bieżąco publikowane na stronie:

https://www.facebook.com/events/191012998100568/

Filmik promocyjny Biegu na youtubie:

https://www.youtube.com/watch?v=TRaxB1wEofo

 

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).