Jeżeli szukacie Państwo eleganckiego lokalu, kuchni bliskiej doskonałości oraz przytulnej i nastrojowej atmosfery – lepiej trafić nie mogliście.

Serdecznie zapraszamy do Restauracji “Dwa Księżyce” – określanej przez gości mianem jednej z najlepszych w Kazimierzu Dolnym.

Ciepło płonącego kominka, magiczny blask świec, delikatne dźwięki pianina to właśnie doznania, które stają się Państwa udziałem podczas wyśmienitego posiłku w hotelowej restauracji. Dodatkowo ten widok – wystarczy spojrzeć przez okno i podziwiać piękno kazimierskich pejzaży – Fara, zamek, Góra Trzech Krzyży. Przy stoliku obok para młodych ludzi – siedzą blisko siebie, przy butelce wybornego, szlachetnego wina- to chyba zaręczyny. We wnęce, nieco z boku, para staruszków – obchodzą swój jubileusz. Dokładamy wszelkich starań, aby na co dzień tworzyć tę magiczną atmosferę.

Do tego wszystkiego wieloletnie doświadczenie naszej Szefowej Kuchni, które sprawia, że potrawy spod znaku “Dwóch Księżyców” są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających smakoszy. Podajemy dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Przyrządzamy je z najlepszej jakości świeżych produktów – w sposób tradycyjny, naturalny i zdrowy, ale przede wszystkim – wyjątkowy. Dania, które może już Państwo znacie, może już gdzieś ich próbowaliście, nabierają zupełnie nowego smaku i wymiaru. Ten aromat chce się zabrać ze sobą do domu.

W sezonie letnim zapraszamy Państwa do hotelowego ogrodu. Tonące w zieleni otoczenie sprzyja relaksowi i pozwala w pełni docenić smak szlachetnej kawy. Odpoczynek i chwila wytchnienia przyda się każdemu, bo przecież wieczorem na patio może czekać na Państwa grupa przyjaciół i grill…

Serdecznie zapraszamy do krainy wyjątkowych smaków…

Właściciel oraz personel Hotelu i Restauracji “Dwa Księżyce”

Galeria zdjęć

Zobacz także  Restauracja Hotelu Villa Bohema

There are no comments yet.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).