MONTIS Hotel&SPA

Nowoczesny hotel w cichym, spokojnym miejscu! MONTIS Hotel & SPA to obiekt położony w Poniatowej, małym, urokliwym miasteczku w całości otoczonym lasami, wypełnionym szeregiem zbiorników wodnych. Fantastyczne SPA będące główną atrakcją hotelu idealnie wpisuje się w dziewiczy krajobraz terenu. Wyjątkowa lokalizacja zachęca do spędzenia tu zarówno weekendu jak i całego urlopu. Dwa piętra hotelowe mieszczą […]

Hotel Dwa Księżyce

Hotel “DWA KSIĘŻYCE” położony jest tuż przy kazimierskiej promenadzie wiślanej, w odległości ok. 250 m od Rynku. Posiada przepiękny widok na kazimierską Farę, ruiny zamku oraz rzekę Wisłę. Na terenie obiektu znajduje się ogród oraz patio grillowe. Dogodna lokalizacja oraz wyjątkowe otoczenie sprawiają, że hotel nasz jest doskonałym miejscem do wypoczynku oraz spędzania wolnego czasu.

Pokoje gościnne Joanna w Kazimierzu Dolnym

Serdecznie zapraszamy do naszych pokoi gościnnych usytuowanych w samym sercu Kazimierza Dolnego. Do dyspozycji naszych Gości posiadamy pięć przytulnych pokoi dwuosobowych. Każdy z nich wyposażony jest w tv, telefon, dostęp do internetu, w każdym znajduje się oddzielna łazienka. Na specjalne życzenie Gościa istnieje możliwość profesjonalnego masażu.

Hotel **** Pensjonat Kazimierski w Kazimierzu Dolnym

Nowoczesny obiekt w pełni harmonizujący z architekturą miasta. Położenie w sercu Kazimierza daje naszym gościom możliwość poczucia się częścią historii tego miejsca. Spacer brzegiem rzeki pozwoli obcować z urokliwym pejzażem doliny Wisły, a renesansowe kamieniczki zachwycą Państwa pięknem. Czarujący rynek jest otwarty na majestatyczny Kościół Farny oraz Górę Trzech Krzyży. Całość krajobrazu dopełniają zamek i […]

Hotel*** Villa Bohema

Wnętrza hotelu Villa Bohema, urządzone w angielskim stylu są zarazem eleganckie i przytulne. 17 ekskluzywnych i bardzo komfortowych pokoi i apartamentów, których niepowtarzalny klimat i wyjątkowy, stylowy wystrój, gwarantuje wypoczynek i spokojny sen, a rozciągające się z okien i tarasów widoki potrafią swym pięknem zachwycić każdego.