Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Kabaret PKS w Trzecim Księżycu !!!

Występ kabaretu PKS

W sobotę, 18 lutego w Trzecim Księżycu na kazimierskim Małym Rynku w zabytkowych jatkach koszernych w ramach Kazimierskiego Klubu Komediowego usłyszymy długo oczekiwane salwy śmiechu. Radość, szczęście i zbawienne sobotnie endorfiny dostarczy nam kabaretowa formacja PKS. Grupa zaprezentuje swój nowy program „Telewizyjne życie”.

Kabaret PKS to stosunkowo młody zespół. Założona w 2015 roku formacja składa się z trzech komików – Pawła, Karola i Sebastiana, od imion których powstała nazwa, a w najnowszym show zobaczymy Pawła Kozieł, Sebastiana Malisza oraz Marcina Zagrodnika. Kabaret PKS w swojej nowej trasie „Telewizyjne Życie” miał już wiele przystanków w różnych miejscach Polski. PKS rozśmieszał już Lublin, Warszawę, Legnicę czy też mały Kurzętnik koło Olsztyna. Przyszedł czas na Kazimierz, a mając w pamięci ich ostatni występ w Przystanku Korzeniowa zabawa będzie gwarantowana!

– „Telewizyjne życie” to program o życiu i telewizji. Jak wąska jest granica pomiędzy tymi dwoma obszarami, przekonają się Państwo oglądając PKS już w najbliższą sobotę. Zapraszamy!

Trzeci Księżyc Mały Rynek 1 Kazimierz Dolny (zabytkowe jatki koszerne)

rezerwacje: sms 502 722 432, korzeniowa@kazimierzdolny.pl

bilety: 20 pln

kiedy: sobota 18 lutego godz. 20:00

Kabaret PKS w Kazimierzu Dolnym
Kabaret PKS

 

 

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *